Botkin Hospital

V současné době je S.P. Botkin Hospital největším multidisciplinárním zdravotnickým zařízením v Moskvě a středním regionu Ruska.


Shabunin A.V. je hlavním lékařem nemocnice od roku 2013 a nahrazuje profesora Vladimíra Nikolajeviče Jakovleva.

S výhodnou polohou, téměř v centru Moskvy, je Botkinova nemocnice otevřena denně a 24 hodin denně, aby pomohla pacientům.

Nemocniční komplex zahrnuje:

  • Klinické diagnostické centrum.
  • Oddělení placených služeb.
  • Multidisciplinární specializovaná stacionární oddělení.
  • Oddělení krátkodobé (denní) nemocnice.
  • Oddělení patologie.
  • Simulační školicí středisko.


Jsou zde uvedeny následující služby:

  1. Chirurgický.
  2. Onkologický.
  3. Anesteziologie a resuscitace.
  4. Hematologické.
  5. Infekční.
  6. Diagnostický.
  7. Terapeutický.

Nemocnice zahrnuje 2 pobočky:

  1. Pobočka č. 1 Oční pomocná služba
  2. Pobočka č. 2 Porodnice a prenatální kliniky.

Celkem má komplex 33 budov a má více než 2000 lůžek.

Poradenské středisko přijímá denně přes 350 pacientů, a to i v případě nouzových indikací.

Ročně dostává specializovanou a high-tech lékařskou péči více než 45 tisíc pacientů.

K dispozici je letecká záchranná služba pro přepravu pacientů ze vzdálených oblastí av případě nouze.

Nemocnice má více než 2500 zaměstnanců, z toho více než 700 lékařů. Mezi nimi jsou akademici Ruské akademie přírodních věd, profesoři, lékaři a kandidáti na lékařské vědy. A 6 lékařů získalo čestný titul „Ctěný doktor Ruské federace“.

Na základě tohoto lékařského centra se nachází 20 kateder předních lékařských univerzit, včetně Moskevské státní lékařské univerzity. I. M. Sechenová.

Historie nemocnice

Myšlenka vytvoření „bezplatné nemocnice pro všechny bez rozdílu řad, statků a náboženství“ patří čestnému občanovi Moskvy a patronovi Kozmě Terentyevičovi Soldatenkovovi, roky života 1818-1901. Požádal o přidělení 2 milionů rublů na výstavbu klinické městské nemocnice. 2 roky po jeho smrti dostaly městské úřady peníze a na výstavbu přidělily pozemek několik set na poli Khodynsky. Z podnětu a za aktivní organizační účasti profesora Fyodora Aleksandroviče Getyeho bylo na jaře 1908 zahájeno pokládání první budovy nemocnice. 23. prosince 1910 byla nemocnice oficiálně otevřena pod názvem Soldatenkovsky Hospital a byla k dispozici pro vyhledání lékařské pomoci. Prvním hlavním lékařem nemocnice byl F.A..

Na začátku nového zdravotnického zařízení bylo 12 budov s 505 lůžky. Počátkem 20. století neměla nemocnice široký profil a poskytovala pomoc pouze ve třech oblastech - infekční, léčebná a chirurgická.

Během první světové války byla na území nemocnice otevřena vojenská nemocnice, kterou navštívila rodina císaře s cílem zjistit, za jakých podmínek jsou zraněným vojákům poskytována lékařská pomoc..

10. výročí založení instituce v roce 1918 se Rada moskevských poslanců rozhodla přejmenovat nemocnici na památku vynikajícího ruského lékaře a sociálního aktivisty Sergeje Petroviče Botkina. Kromě toho byl dobrým přítelem samotného Kozmy Soldatenkova..

Během let Velké vlastenecké války převzala Botkinova nemocnice funkci nemocnice a denně přijímala až 500 raněných vojáků. Během války bylo v nemocnici asistováno více než 40 tisícům vojenského personálu. Na konci války, v roce 1947, získala Botkinova nemocnice řád Leninů. Mimochodem, ve stejné nemocnici v budově 10 byl provozován V.I.Lenin, aby vytáhl kulka zbývající po zranění v roce 1918. Nyní je komora, ve které byl vůdce revoluce umístěn, památníkem.

Typy poskytovaných služeb


Služby jsou poskytovány na placeném a bezplatném základě. Rozsah služeb je velmi široký. Podrobnosti najdete na oficiálních webových stránkách nemocnice. Pacienti, kteří se ucházejí o ústav, mohou obdržet celou škálu diagnostických a laboratorních testů, schůzku s ambulantními lékaři a multidisciplinární hospitalizaci.

Nemocnice poskytuje služby v následujících oblastech:

  • operace břicha a hrudníku
  • endokrinní a jaterní chirurgie
  • kardio a angiochirurgie;
  • neurochirurgie;
  • porodnictví a gynekologie;
  • urologie a nefrologie
  • ENT;
  • coloproctology;
  • chirurgie hnisavých ran a nemocí;
  • traumatologie a ortopedie;

Pacienti mohou získat pomoc s různými nemocemi kardiovaskulárního systému, prsu, gastrointestinálního traktu a nervového systému. A také s dermatologickými, onkologickými a infekčními chorobami.

Byla zavedena denní nemocnice, která poskytuje pomoc pacientům s onemocněním gastrointestinálního traktu, patologií endokrinního systému a neurologickou patologií.

Jmenování

Můžete si domluvit schůzku s odborníky nemocnice na tel. Čísle +7 (499) 490-03-03, které je uvedeno na oficiálních webových stránkách nemocnice. Telefon na schůzku s klinickým diagnostickým centrem zdarma +7 (499) 762-62-86.

Nebo klikněte na odkaz pro záznam online z oficiálních stránek. V takovém případě bude nutné vyplnit malý interaktivní dotazník webu, který bude obsahovat osobní údaje pro záznam. Označte souhlas se zpracováním osobních údajů, přečtěte si dokument „Zásady zpracování a ochrany osobních údajů Státní klinické nemocnice GBUZ“ pojmenované po SPPotkina DZM »».

Nebo při osobním kontaktu s registrem. Musíte mít s sebou pas, politiku a vojenský průkaz vojenského personálu.

Adresa nemocnice

Adresa hlavní budovy Nemocnice Botkin je Moskva, 2. Botkinsky Prospekt, 5., PSČ 125284.

Jak se tam dostat

Nemocniční komplex má tři kontrolní body, kterými můžete projít na území zdravotnického zařízení.

V blízkosti kontrolního bodu číslo 1 jsou zastávky:

  1. „Botkin Hospital“ na pravé straně 2. průchodu Botkin ve směru od centrální části Moskvy. Existují autobusy číslo 101 a 207.
  2. „Botkin Hospital“ na levé straně 2. průchodu Botkin směrem k centrální části Moskvy. Autobusy 175 a 847 se zde zastavují..
  3. "Botkin Hospital" na 1. Botkin pasáži. Trolejbusová trasa 82 a autobusy 84 a 101.

Na kontrolní bod č. 2 se dostanete ze zastávek Botkin Hospital podél ul. Polikarpova na straně nemocnice a na opačné straně. Můžete se dostat na minibus OKB pojmenovaný po Sukhoi - Beregovaya.

Na kontrolní bod 3 se dostanete ze zastávek:

  1. "Lékařská budova" na ulici Boris Petrovsky na straně Botkinovy ​​nemocnice. Existují autobusové trasy číslo 84, 101, 175 a 847.
  2. "Lékařská budova", na ulici. Boris Petrovsky na opačné straně od nemocnice, kde jedou autobusy číslo 101 a 207.

Do nemocničního komplexu S.P. Botkin se dostanete metrem:

  1. Ze stanice metra Begovaya 1 a Begovaya 2. Cesta bude asi jeden a půl kilometru a bude trvat asi 20 minut. Budete na kontrolním místě číslo 2 v Botkin Hospital
  2. Ze stanice metra Dynamo Stadium. Po překonání jednoho a půl kilometru se přiblížíte ke kontrolnímu bodu číslo 1.

Vyberte typ organizace

Mapa

: Moskva: CAO: Presnensky: Městská klinická nemocnice. S.P. Pobočka Botkina č. 1 (Oční nemocnice)

Městská klinická nemocnice pojmenována po S.P. Pobočka Botkina č. 1 (Oční nemocnice)

Popis:

Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví města Moskvy č. 1043 ze dne 25. října 2013 byla oftalmologická klinická nemocnice reorganizována na státní rozpočtovou zdravotnickou instituci „Klinická nemocnice Botkin City Ministerstva zdravotnictví města Moskvy“, pobočka č. 1.

Oftalmologická nemocnice č. 1 je velké specializované zdravotnické středisko, které zahrnuje:
- Konzultační a diagnostická klinika pro 500 návštěv za směnu;
- 170 lůžková nemocnice.

Nemocnice pobočky č. 1 je jedním z největších center specializované oftalmologické péče v Rusku. Ročně se v nemocnici podrobí léčbě různých onemocnění orgánů zraku více než 10 tisíc pacientů, provádí se více než 10 tisíc operací, včetně těch vyspělých. Jakýkoli typ katarakty je léčen v kombinaci s různými patologiemi oka (glaukom, trauma, retinální onemocnění, diabetická retinopatie, myopie), léčba všech forem glaukomu.

Lékaři lékařsko-poradenské recepce poskytují pacientům vyslaným z okresních klinik kvalifikovanou péči a je poskytována také pohotovostní péče.

Oční centrum slouží populaci čtyř správních obvodů: střední, západní, severovýchodní a jižní.

Vedoucím oboru je oftalmolog: Ph.D. Korchuganova Elena Alexandrovna, 8 (495) 699-44-39
Pracovní doba kliniky: od 8:00 do 20:00 (pondělí-pátek), od 8:00 do 16:00 (sobota), neděle - volno.
Provozní doba: od 8:00 do 20:00 (pondělí až pátek), od 8:00 do 16:00 (sobota), neděle - volno.
Nouzové nouzové pracovní hodiny - nepřetržitě.

Otevírací doba ordinace protetiky: středa, pátek od 14:30 do 20:00

Chcete-li si domluvit schůzku s lékařem, musíte kontaktovat registr osobně nebo pomocí zástupce (příbuzného nebo sociálního pracovníka). Musí být předloženy následující doklady - doporučení okresní kliniky, povinná zdravotní pojištění, doklad totožnosti (cestovní pas).

Nahrávání telefonem nebo přes internet se neprovádí, jako nemocnice je specializovaným zdravotnickým zařízením 3. úrovně zdravotnického systému a je jmenována směrem k lékaři okresních poliklinik, kde je indikována diagnóza pacienta.

Máte-li dotazy týkající se osvědčení o činnosti instituce (včetně lékařů), v případě ztráty (ztráty) kuponu na jmenování kontaktujte lékaře telefonicky: 8 (495) 699-79-70 (rejstřík), 8 (495) 699-30-20 ( odkaz)

Pro hospitalizaci - 8 (495) 699-10-75 (přijímací oddělení)
Pro pohotovostní pohotovost - 8 (495) 699-61-28
Oční protetická kancelář (nahrávání telefonicky) - 8 (495) 699-83-89
Oddělení placených služeb - 8 (495) 699-71-53
Doktor na volání - 8 (495) 699-84-00
E-mailová adresa: [email protected]; [email protected]

Související články:

Milí Moskvané! Od května 2011 je v systému povinného zdravotního pojištění Ruské federace zavedena nová forma povinného zdravotního pojištění sjednoceného modelu. Poskytování občanům Ruské federace pojistným na povinné zdravotní pojištění jednoho vzorku se bude provádět postupně - do 1. ledna 2014. Je třeba poznamenat, že politiky MHI vydané před květnem 2011 v souladu s federálním zákonem ze dne 29. listopadu 2010 č. 326-ФЗ

Komentáře:

Dobré odpoledne! Ve směru od regionálního pluku v Moskvě přišel 26.01.2016g. k vyšetření ve Státní klinické nemocnici pojmenované po Botkinovi (pobočka č. 1). Příjemnou a čistou prací všech zaměstnanců mě příjemně překvapilo. Schůzka byla provedena rychle a přesně (ačkoli jsem musel čekat na lékaře téměř 2,5 měsíce, ale pro mě to nebylo důležité). Mnohokrát děkuji a děkuji lékařům, zdravotníkům, zdravotním sestrám v místnostech 403, 506, 509. Samostatně u lékaře Velibekové Olgy Sabirovny! Všichni zaměstnanci jsou vysoce profesionální, vstřícní, velmi pozorní a zdvořilí, provádějí vyšetření rychle a přesně, komunikují s pacienty v jasném a přístupném jazyce! Děkuji hlavnímu lékaři za výběr kompetentního personálu a dobrou organizaci nemocnice!

Hodnocení: 0 Filatova Irina 2014-12-26

Chtěl bych upřímně poděkovat své ošetřující lékaři E. Lanshakové za její laskavý a pozorný přístup. Právě její recepty a užitečné tipy mi usnadnily snášet obtížné pooperační období. Více k takovým dobře informovaným a kvalifikovaným lékařům, kteří milují svou profesi a jsou citliví na pacienty! Děkuji vám, Elizaveta Alekseevna, za vaši vznešenou práci! Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů v nadcházejícím novém roce! Filatova Irina, prosinec 2014.

Hodnocení: 0 Filatova Irina 2014-12-21

Chci vyjádřit svou upřímnou a upřímnou díky chirurgovi A. Lapochkinovi! Asi před 20 lety jsem už měl oční operaci - glaukom s uzavřeným úhlem. Část vize byla ztracena, ale život pokračoval. A před několika lety nová katastrofa - katarakta v obou očích. Vize se rychle zhoršila. Bylo pro mě těžké jít sám ulicí. Strach se vkradl do duše. A to byl on, kdo mě díky svým zkušenostem a znalostem přivedl zpět do normálního, plného života. Obě operace k instalaci umělých čoček byly úspěšné, i když oči byly velmi složité. Pouze někdo, kdo to sám zažil, může pochopit celou hloubku mého uznání za tohoto stále mladého, inteligentního, pozorného a talentovaného člověka, lékaře s velkým písmenem! Dobré zdraví a úspěch, drahý Andrei Vladimirovič! Vaše pacientka, Irina Filatová, listopad - prosinec 2014.

Hodnocení: 5 Irina 2012-03-07

Úžasná nemocnice! Velké poděkování Ilyukhin Oleg Evgenievich! On je nejlepší. operace byla provedena dokonale, neočekával jsem takové výsledky.

Hodnocení: 0 Elena 2011-06-02

Další den jsem se domluvil s oftalmologem směrem na kliniku a víte, s kým číslem jsem se domluvil? Již na konci října! Počkejte 4 měsíce na diagnózu glaukomu? Během čekání na kvalifikovanou pomoc můžete oslepnout! Ale šéfové medicíny na papíře jsou všichni, kay! Mezitím na komerčních klinikách neexistuje fronta, ovšem cena zkoušky je samozřejmě od 2800 do 4300 rublů. Děkujeme ministerstvu zdravotnictví za náš bezplatný lék! Rozbití není stavět! Zničili všechno dobré, co bylo, ale na oplátku postavili. Kořist střílel od pacientů v jejich zajatci a jen.

Státní klinická nemocnice GBUZ pojmenovaná po S.P. Botkin, pobočka číslo 1

Informace o organizaci GBUZ GKB pojmenované po S.P. Botkin, číslo pobočky 1: telefonní čísla, přesné umístění, mapa, pracovní doba, popis a rozsah.

Otevírací doba: Po-Pá 8: 00–20: 00

Kontaktní telefony: +7 (495) 699-30-20, +7 (495) 699-10-75, +7 (495) 699-61-28, +7 (495) 699-44-39

Oficiální web: http://www.botkinmoscow.ru

Region: Rusko, centrální federální okruh, Moskva

Adresa: st. Mamonovský pruh, 7 Na mapě

Aktuální adresa: 123001, Moscow, Mamonovsky per., 7

Oční klinika (pobočka 1 městské klinické nemocnice pojmenovaná po S. P. Botkinovi)

Větve 1

Adresa:
Moskva, Mamonovský pruh, 7

Operační mód:
Po-Pá: od 08:00 do 20:00
So: od 8:00 do 16:00

Popis

Oční klinika (pobočka 1 městské klinické nemocnice pojmenovaná po S. P. Botkinovi)

Vedoucím oboru je oftalmolog: Ph.D. Arzhimatova Gulzhiyana Shevketovna, tel. (495) 699-44-39.

Oftalmologická nemocnice č. 1 je velké specializované zdravotnické středisko, které zahrnuje:

  • Konzultační a diagnostická klinika pro 500 návštěv za směnu;
  • 170 lůžková nemocnice.


Pobočka zaměstnává přes 300 odborníků, z toho 113 lékařů. Nemocnice pobočky č. 1 je jedním z největších center specializované oftalmologické péče v Rusku. Ročně se v nemocnici podrobí léčbě různých onemocnění orgánů zraku více než 10 tisíc pacientů, provádí se více než 10 tisíc operací, včetně těch vyspělých. Jakýkoli typ katarakty je léčen v kombinaci s různými patologiemi oka (glaukom, trauma, retinální onemocnění, diabetická retinopatie, myopie), léčba všech forem glaukomu.

Lékaři lékařsko-poradenské recepce poskytují pacientům vyslaným z okresních klinik kvalifikovanou péči a je poskytována také pohotovostní péče.

Oční centrum slouží populaci čtyř správních obvodů: střední, západní, severovýchodní a jižní.

Městská nemocnice pojmenována po Pobočka Botkina č. 1 (Oční nemocnice) - Moskva

Vodorovné karty

Dobré odpoledne! Na klinice v místě bydliště byla předána onkologovi k oftalmologovi v Botkin. Zavolal jsem pobočku n1 na schůzku s lékařem. Na který byl záznam zodpovězen pouze v nemocnici, nikoli telefonicky. Bydlím 72 km od nemocnice, nemám osobní dopravu, mám v náručí 4měsíční dítě. Když jsem dorazil do nemocnice 25/25/2018, čekal jsem na děsivý obrázek. Tři registry Windows a 80 lidí v řadě. Pro záznam jsem tam musel sedět od 14-00 do 17-58. Nahráno 13. března. Dříve nemožné. Ačkoli podle zákona je očekávání odborníků maximálně 14 dní. Při možné nemoci může očekávání 2 měsíců skončit neúspěchem. Prosím pochopte a eliminujte chaos. Opravdu se těším na vyřešení této situace. poděkovat

Postižená osoba skupiny 1 v březnu 2017. podala dokumenty k operaci, která měla nahradit čočku v pobočce 1 pro nemocnici Botkin Hospital, na adrese Mamonovskiy per. 7. Dokumenty přijaty, zaregistrovány
pod číslem 155926 / 16. A nařídili čekat na hovor. V červenci nedochází k hovoru o operaci a nelze o ní získat žádné informace. Prosím, pomozte s operací.

Zabývám se otázkou práce zdravotnických pracovníků. Dne 10. 11. 2016 byl hospitalizován ve slavné botkinské nemocnici v léčebném oddělení, když byl při přijetí objeven vysoký cukr. „Po dlouhou dobu nemohli sanitku hospitalizovat, odmítli ji hospitalizovat, vysvětlujeme jim, že ztrácí sílu a padají a že chcete být léčeni doma, zavolejte lékaře z kliniky. V nemocnici se pokusil vstát a jeho pohmožděná ruka klesla. Na zadní straně se vytvořil hematom, lékaři nevěnovali pozornost a nechtěli platit. 18.11.2016. Ošetřující lékař I. Rudakova a Head Loshits N.V., připravené k propuštění. Objednali jsme lékařskou přepravu k propuštění, protože jsme nebyli hospitalizováni včas, nohy byly odstraněny a když jsme dorazili k vyzvednutí lékařů, abychom neviděli, v jakém stavu je ovázaná ruka. Paže byla ve strašném stavu naplněném hnisem. doktorka Rudaková a hlava. Loshits N.V. co děláte, proč píšete s takovou rukou, byla odpověď, že vám sem cukr nepřinesl, a my všichni poskytujeme pomoc 1. Nechali jsme ruku na další den, odřízli hnis, vyčerpali obvaz a napsali pro vás doporučení, jak napsat, co dělat dál. Nejen to je nepochopitelné s rukou. Co napsali s vysokým obsahem cukru 20. Připravili prohlášení v 15:00. Požádali jsme o inzulín, protože na konci pracovního dne, kdy ho dostaneme, se nemusíme obracet na naši kliniku. Po propuštění za týden a půl zavolal chirurga k ručnímu vyšetření. Putrefaction šel z ruky na loket naléhavě hospitalizovaný, nyní může zůstat beze zbraní kvůli vině lékařů. Rudakova a Loshits nezastupují své místo tak hrubě, že jim nelze věřit, že zacházejí se zvířaty. Žádám vás, abyste je zbavili jejich postavení, protože neodpovídají zápisu v pracovní knize. Budu nucen je žalovat.

Oční klinika Městská klinická nemocnice pojmenovaná po S.P. Botkin v Mamonovsky Lane

Oftalmologická klinická nemocnice v oblasti Tveru je velké vědecké a praktické centrum, které poskytuje vysoce specializovanou lékařskou péči o různé oční choroby. Skládá se z poradní diagnostické kliniky pro 500 návštěv za směnu, nemocnice pro 240 lůžek po celý den a laboratoře korekce kontaktního vidění. Kromě toho má nemocnice oční kancelář a nepřetržitě otevřenou pohotovostní službu.

Od října 2013 se nemocnice stala součástí Městské klinické nemocnice. S.P. Botkin ve stavu pobočky číslo 1.

Ceník oftalmologické kliniky City Clinical Hospital. S.P. Botkin v Mamonovsky Lane

Recenze o Botkin Hospital GBUZ City Clinical Hospital. S.P. Botkin (City Clinical Hospital) v Mamonovsky Lane

re.
Zaměstnanci jsou však velmi upřímní. Každý se snaží pomoci, vysvětlit pacientům co nejvíce, co dělat po operaci, jaká jsou omezení. Příprava na chirurgii, postupy, vyšetření jsou velmi rozdílná k lepšímu. Zde je každý ve svém zacházení nějak pečlivější..
A pacienti jsou většinou starší, komplexní ve všech směrech.
Pobočka na této adrese žije poslední dny a stěhuje se na hlavní území Botkin b-tsu. Doufám, že neztratí nikoho, ani se nedostanou, když se přestěhují. Budou udržovat vše, co mají. Hlavní věc, rámy!

Děkuji doktorce Simonově Simone Valentinovně, vedoucí. chirurgické oddělení (a ošetřující lékařka) Shirshova Elena Vasilyevna, její asistentka Zara Ibrahimovna (bohužel neznám své jméno) za neformální přístup ke mně jako k pacientovi, za pozornost a profesionalitu těchto lékařů. Více k takovým lékařům

Obecně není léčba šedého zákalu děsivá. Provoz 15-20 minut. Je však velmi důležité provádět všechny postupy a omezení v pooperačním období. Hodně štěstí všem a zdraví!

Botkin Hospital v Moskvě

Městská klinická nemocnice pojmenovaná po S.P. Botkina - největší multidisciplinární zdravotnické zařízení v Moskvě.

GKB je. S.P. Botkin je velké lékařské sdružení s celkovou kapacitou lůžka nad 2300 lůžek. Nemocnice má nemocnici pro specializovanou lékařskou péči, včetně high-tech, v chirurgických, gynekologických, terapeutických, neurochirurgických, traumatologických a jiných profilech.

Nemocnice Botkin v současné době zaměstnává 4 300 zaměstnanců, z toho 1 100 lékařů. Pouze na hlavní základně nemocnice pracuje 34 profesorů a lékařů lékařských věd, více než 200 uchazečů lékařských věd, 13 lékařů bylo uděleno titul Honored Doctor of Russian Federation. Téměř každý druhý lékař má nejvyšší kvalifikační kategorii. Ve svých odděleních pracuje také více než 400 zaměstnanců oddělení, výzkumných ústavů a ​​zdravotnických středisek na území nemocnice, včetně 36 profesorů a 56 docentů.

Každý rok nemocniční odborníci provádějí více než 40 tisíc operací, z toho asi 10 tisíc je v kategorii high-tech lékařské péče. Ve většině případů se používají minimálně invazivní lékařské technologie, endoskopické zásahy a operace pod kontrolou rentgenového zařízení a CT navigace..

Druhy lékařské péče:

  • primární zdravotní péče, včetně primární lékařské a primární specializované;
  • specializovaná lékařská péče, včetně špičkových technologií;
  • sanitka, včetně specializované sanitky;
  • konzultační a diagnostická lékařská péče;
  • primární rehabilitační péče.

Profily zdravotní péče:

  • Gastroenterologie
  • Hematologie
  • Gynekologie
  • Diagnostika
  • Infekční choroby
  • Kardiologie
  • Operace srdce
  • Koloproctologie
  • Neurologie
  • Neurochirurgie
  • Nefrologie
  • Všeobecná chirurgie
  • Oncourologie
  • Otorinolaryngologie
  • Oftalmologie
  • Pulmonologie
  • Porodnická péče
  • Terapie
  • Traumatologie a ortopedie
  • Hrudní chirurgie
  • Urologie
  • Maxilofaciální chirurgie
  • Endokrinologie
  • Endokrinní chirurgie
  • 33 oddělení anesteziologie a intenzivní péče o neurochirurgické a traumatologické pacienty;
  • Hematologické oddělení č. 6;
  • Hematologické oddělení č. 7;
  • Gynekologické oddělení №22;
  • Gynekologické oddělení №23;
  • Centrum pro toxoplazmózu;
  • Diagnostické oddělení č. 8;
  • Infekční oddělení;
  • Kardiologické oddělení pro pacienty s infarktem myokardu č. 4 (pohotovostní kardiologické oddělení);
  • Kardiologické oddělení č. 4A;
  • Kardiologické oddělení č. 5;
  • Klinická diagnostická laboratoř;
  • Oddělení koloprokologie č. 47;
  • Poradenská kancelář;
  • Centrum hematologie v Moskvě;
  • Neurologické oddělení č. 10 pro pacienty s akutní cévní mozkovou příhodou;
  • Neurologické oddělení č. 9;
  • Neurochirurgické oddělení č. 19A;
  • Neurochirurgické oddělení č. 19B;
  • Oddělení nefrologie č. 12;
  • Oddělení nefrologie č. 24;
  • Ortopedické oddělení №51;
  • Oddělení radiační diagnostiky;
  • Oddělení abdominální onkologie č. 17A;
  • Oddělení anesteziologie a intenzivní péče o pacienty s akutním cerebrovaskulárním onemocněním č. 35;
  • Ústav anesteziologie a resuscitace u pacientů s kardiovaskulární patologií č. 52;
  • Oddělení anesteziologie a resuscitace u pacientů s chirurgickým profilem č. 32;
  • Oddělení anesteziologie a intenzivní péče o chirurgické zákroky;
  • Oddělení anesteziologie a resuscitace č. 61 pro pacienty s infarktem myokardu;
  • Oddělení anesteziologicko-resuscitace u urologických pacientů č. 37;
  • Oddělení anesteziologicko-resuscitace č. 18;
  • Oddělení gastrohepatopancreatoenterologie č. 57;
  • Oddělení hyperbarické oxygenace;
  • Purulentní traumatologické oddělení č. 21;
  • Oddělení srdeční chirurgie č. 40;
  • Oddělení koloprokologie č. 47A;
  • Oddělení fyzioterapeutických cvičení;
  • Ústav lékařské psychologie;
  • Oddělení neurochirurgie č. 49;
  • Oddělení obecné onkologie č. 16A;
  • Ústav onkologie č. 14A;
  • Oddělení onkologologie č. 41A;
  • Oddělení otorinolaryngologie č. 25;
  • Oddělení oftalmologické onkologie č. 1A;
  • Oddělení krevní transfuze;
  • Oddělení radioterapie č. 13;
  • Resuscitační oddělení pro infekční pacienty č. 30;
  • Oddělení rentgenových diagnostických metod a léčby;
  • Oddělení cévní chirurgie č. 38;
  • Oddělení cévní chirurgie č. 54;
  • Oddělení hrudní onkologie č. 39A;
  • Oddělení hrudní chirurgie č. 39;
  • Oddělení ultrazvukové diagnostiky;
  • Oddělení fyzioterapie;
  • Oddělení funkční diagnostiky;
  • Oddělení chemoterapie č. 15;
  • Oddělení chirurgie jater a pankreatu č. 50;
  • Oddělení chirurgické léčby poruch rytmu a stimulace č. 55;
  • Oddělení orální a maxilofaciální chirurgie č. 53;
  • Oddělení mimotělních léčebných metod;
  • Oddělení endokrinní chirurgie č. 16;
  • Oftalmologická nemocnice pro krátkodobé pobyty (SKP č. 2);
  • Oddělení patologie;
  • První krátkodobá hospitalizace podle profilů: všeobecná chirurgie, urologie, gynekologie, otorinolaryngologie S.P. Botkin (SKP č. 1);
  • Recepční oddělení pro neinfekční pacienty;
  • Psychiatrické oddělení č. 11 pro pacienty s kombinovanou duševní a somatickou patologií;
  • Plicní oddělení;
  • Regionální vaskulární centrum;
  • Rentgenové diagnostické oddělení;
  • Terapeutické oddělení č. 1;
  • Terapeutické oddělení č. 2;
  • Terapeutické oddělení č. 3;
  • Oddělení traumatologie č. 26;
  • Oddělení traumatologie č. 27;
  • Urologické oddělení č. 14;
  • Urologické oddělení č. 41;
  • Číslo pobočky 1. Oftalmologická služba;
  • Pobočka č. 2 „Porodnice s prenatálními klinikami“;
  • Chirurgické oddělení č. 17;
  • Chirurgické oddělení č. 46;
  • Endokrinologické oddělení č. 59;
  • Endoskopické oddělení.

Kontaktujte Botkin Hospital: adresa, telefonní informace, oficiální webové stránky

Státní rozpočtová zdravotní instituce města Moskevské městské klinické nemocnice pojmenovaná po S.P. Zdravotní oddělení Botkin Moscow City:

  • Adresa nemocnice Botkin: 125284, Moskva, 2. Botkin Ave, 5
  • Pracovní doba: denně, nepřetržitě
  • Hodiny hostujících pacientů: Po-Pá 16-00 - 19-00, So, Ne 11-00 - 13-00; 16-00 - 19-00
  • Kontaktní centrum: +7 (499) 490-0303 (denně od 8:00 do 19:00)
  • Ústřední informační kancelář: +7 (495) 945-0045 (denně od 8:00 do 19:00)
  • Konzultační a diagnostické centrum (pondělí až pátek v pracovní dny: od 8:00 do 19:30):
    • 8 (499) 762-6285 - příjem
    • 8 (499) 762-6286 - telefon matriky KDP
  • Úřad plánované hospitalizace: 8 (499) 762-62-97 (v pracovní dny od 8:30 do 16:00)
  • Medical Simulation Center: 8 (499) 762-61-71
  • Odkaz na infekční případ: 8 (495) 945-8382
  • Chancery: 8 (495) 653-16-90
  • Hlavní lékař: 8 (495) 945-2616
  • Zástupce hlavního lékaře: 8 (495) 945-2336
  • Oficiální webové stránky Nemocnice Botkin v Moskvě: botkinmoscow.ru
  • Sociální sítě: Vkontakte, Facebook, Instagram, YouTube
  • E-mailem: [email protected]
  • Tisková služba Státní klinické nemocnice pojmenovaná po S.P. Botkin: [email protected]

Tato stránka obsahuje seznam lékařů pracujících v Botkin Hospital:

Jak se dostat do Botkin Hospital v Moskvě

Jak se dostat do botkinské nemocnice:

  • Stanice metra Dynamo, pak pěšky 1 km., Nebo autobusy 207, 12c, trolejbus 82, zastávka „Hospital im. Botkin ";
  • Stanice metra Begovaya, pak pěšky

1 km., Nebo minibus 593m, autobus 847, 27, trolejbusové autobusy 20, 86, zastávka "Botkin Hospital".

Rozvržení plánu

Jmenování k lékaři

Pro vstup do CDC musíte mít následující dokumenty:

  • Povinná zdravotní pojištění (MHI).
  • Pas občana Ruské federace.
  • Žádost o konzultaci z kliniky v místě připojení, potvrzená rohovou pečetí zdravotnického zařízení a podpisem a pečetí ošetřujícího lékaře.
  • Výpis z ambulantní karty (vydané vysílajícím zdravotnickým zařízením).

Pokud můžete zaznamenat požadovaného specialistu, obdržíte odpověď ve formě „elektronického kupónu“, ve kterém bude uvedeno datum, čas a pořadí přijetí. Ve zvláštních případech vás může lékařský registrátor kontaktovat na telefonním čísle uvedeném v žádosti. S tímto „elektronickým kupónem“ a dokumenty požadovanými pro přijímání specialistů CDC (seznam je uveden níže) musíte dorazit na CDC 1 hodinu před časem uvedeným v „elektronickém kupónu“ a obdržet kupón v elektronickém terminálu (klikněte na políčko „záznam na internetu“) “- kupón„ I “) očekávat volání do registru. V registru je vystavena ambulantní karta a pro schůzku s lékařem je vydán papírový kupón. Pro urychlení registrace ambulantní karty je žádoucí mít fotokopii pasu (první strana a registrační stránka) politiky MHI (dvě strany).

  • Adresa: 2. Botkinsky pasáž, 5, budova 22 (2. patro)
  • Registr: +7 (499) 762-62-86
  • Oddělení placených služeb: +7 (499) 490-03-03

Placené služby Botkin Hospital a ceny

Nemocnice Botkin kromě poskytování pomoci občanům v rámci politiky MHI poskytuje placené zdravotní služby.

Nahrávání - denně od 8:00 do 19:00 telefonicky 8 (499) 490-03-03 a e-mailem [email protected].

Placené služby jsou poskytovány buď jako součást dobrovolného programu zdravotního pojištění (VMI), nebo přímou dohodou s jednotlivcem za hotovost.

Pacienti mohou dostávat celou škálu služeb, od diagnostiky, ambulantní péče, laboratorních testů až po hospitalizaci.

Podmínky pro poskytování placené lékařské péče:

  • pokud se poskytování služby uskutečňuje za jiných podmínek, než jaké poskytuje státní záruční program bezplatné lékařské péče o občany a (nebo) cílené programy;
  • pokud hledáte lékařskou službu bez doporučení;
  • pokud nemáte povinnou zdravotní pojištění;
  • pokud druh a rozsah zdravotnických služeb, které potřebujete, je nad rámec teritoriálního projektu státního záručního programu nebo cílených programů
  • pokud jste občanem cizí země;
  • pokud jste osoba bez státní příslušnosti.

Při poskytování lékařských služeb na základě dohody s jednotlivcem vám Botkinova nemocnice v Moskvě poskytne daňovým úřadům kompletní balíček dokladů k vrácení odpočtu daně za úhradu za lékařské služby. To pomůže získat zpět část peněz vynaložených na léčbu..

V denní nemocnici Konzultačního a diagnostického centra (CDC) se vyplácí komplexní léčba pacientů s degenerativně-dystrofickými onemocněními páteře (dorsopatie, osteochondróza)..

Možnost a trvání léčby jsou stanoveny po konzultaci s neurologem CDC.

Recepce: pondělí-čtvrtek od 13:00 do 15:00 (kancelář 2079).

Větve

Městská klinická nemocnice pojmenována po S.P. Pobočka Botkina č. 1

  • Adresa: 123001, Moskva, Mamonovsky per., 7
  • V případě dotazů na osvědčení o činnosti instituce (včetně lékařů), v případě ztráty (ztráty) kuponu na schůzku, kontaktujte telefonicky lékaře:
  • (495) 699-79-70 (registr), (495) 699-30-20 (odkaz).
  • Pro hospitalizaci - (495) 699-10-75 (přijímací oddělení).
  • Pro pohotovostní pohotovost - (495) 699-61-28.
  • Oftalmologický kabinet (telefonní hovor) - (495) 699-83-89.
  • Oddělení placených služeb - (495) 699-71-53.
  • Doktor na požádání - (495) 699-84-00.
  • Vedoucí pobočky - oftalmolog: MD Arzhimatova Gulzhiyana Shevketovna, tel. (495) 699-44-39

Městská klinická nemocnice pojmenována po S.P. Pobočka Botkina č. 2

  • Adresa: 123317, Moskva, 3. Krasnogvardeiskaya St., 1
  • Oddělení recepce: (499) 707-22-59
  • Dotaz: (499) 256-15-89
  • Vedoucí - vedoucí pobočky č. 2 - porodník-gynekolog: Semekina Elena Yuryevna, Tel.: (499) 256-12-82

Městská klinická nemocnice pojmenována po S.P. Konzultace číslo 3 pro pobočku Botkina

  • Adresa: 109044, Moskva, ul. 1. Dubrovskaya, d. 3
  • Registr: +7 (495) 677-16-13
  • Hlava je vedoucí Konzultace žen č. 3: Ekaterina Korotygina +7 (495) 677-14-10

Městská klinická nemocnice pojmenována po S.P. Konzultace pro ženy pobočky Botkina číslo 6

  • Adresa: 101000, Moskva, ul. Maroseyka, d. 13A, s. 1
  • Telefony do registru: +7 (495) 621-71-88; +7 (495) 621-53-89
  • Hlavou je zástupce hlavního lékaře pro léčbu, vedoucí pobočky Konzultace žen č. 6: Oksana Chaplygina, tel. +7 (495) 621-61-17, fax +7 (495) 623-98-84

Městská klinická nemocnice pojmenována po S.P. Konzultace pro ženy pobočky Botkina číslo 7

  • Adresa: 121069 Moskva, Borisoglebsky per., 6
  • Registr: +7 (495) 695-62-61
  • Vedoucí - vedoucí ženské konzultace číslo 7: Samarina Elena Alekseevna +7 (495) 695-40-41

Městská klinická nemocnice pojmenována po S.P. Konzultace pro ženy pobočky Botkina číslo 12

  • Adresa: 119435, Moskva, Malaya Pirogovskaya St., 15
  • Registr: (499) 245-67-61, (499) 246-93-15
  • Vedoucí: zástupce hlavního lékaře pro lékařské záležitosti, vedoucí ženské konzultace č. 12 - porodník-gynekolog Chepurnaya Yulia Yuryevna, kandidát na lékařské vědy, tel / fax - (499) 246-55-63, (499) 245-77-09

Městská klinická nemocnice pojmenována po S.P. Konzultace číslo pobočky Botkina pro ženy 15

  • Adresa: 107140, Moskva, 2. Krasnoselsky za, dům 2
  • Registr: +7 (499) 264-66-90
  • Vedoucí - vedoucí prenatální kliniky č. 15: porodník-gynekolog Ismailova Selminat Gadzhikerimovna, kandidát lékařských věd, tel / fax - +7 (499) 264-70-05

Číslo pobočky 1. Oftalmologická služba

Oftalmologická klinika č. 1 je výkonné specializované centrum s poradní diagnostickou klinikou pro 500 návštěv za směnu se 2 směnnými režimy provozu, nemocnice se 150 lůžky.

Více než 10 tisíc lidí je léčeno ročně, počet operací přesahuje 10 tisíc, počet návštěv kliniky přes 250 tisíc.

Poskytování plánované poradenské a diagnostické specializované oftalmologické lékařské péče v oboru č. 1 Státní klinické nemocnice S.P. Botkin je prováděn pouze pro obyvatele připojené k městským poliklinikám čtyř správních obvodů města Moskvy - centrální administrativní oblast, severovýchodní administrativní oblast, jižní administrativní okrug.

Obyvatelé připojeni k městským poliklinikám jiných správních obvodů města Moskvy dostávají pokyny pro rutinní oftalmologickou lékařskou péči jiným zdravotnickým zařízením v Moskvě (GBUZ GKB č. 1 pojmenované po N.I. Pirogov DZM, GBUZ GKB č. 15 pojmenované po O. M. Filatov DZM, FGBUZ MNTK Eye Microsurgery.S.N. Fedorov).

Pokud chcete získat oftalmologickou lékařskou péči v pobočce č. 1 Městské klinické nemocnice pojmenované po S.P. Botkin, při vyplňování žádosti vyberte typ příjmu „Placený příjem (PMU)“, nebo kontaktujte placené oddělení zdravotnických služeb na tel. +7 (495) 699-71-53.

Arzhimatova Gulzhiyana Shevketovna - vedoucí pobočky č. 1.

Na 7. oftalmologickém oddělení Botkinovy ​​nemocnice se používá dosud nejpokročilejší technika vizuální korekce - Femtolasik (Femtolasik).

Obor č. 2: Porodnice s prenatálními klinikami

Druhá větev Státní klinické nemocnice byla pojmenována po S.P. Botkin zahrnuje porodnici (dříve porodnici 32) a šest předporodních klinik - 3, 6, 7, 12, 15, 32. Porodnice je schopna pojmout 120 pacientů najednou, má místnosti intenzivní péče a několik boxů pro resuscitaci novorozenců, 40 míst je vybaveno pro specializovanou péči o komplexní těhotenství.

Na všech šesti ženských klinikách v Botkin Hospital (dále jen „ZhK“) existují kromě porodníka-gynekologa s nejvyšší kvalifikací specializovaná schůzka s gynekologem-endokrinologem, andrologem, sexologem, psychologem, optometristou, terapeutem, zubařem a dalšími. V LCD je možnost kardiotocografie (CTG), expertní ultrazvukové diagnostiky (včetně prenatálního screeningu 3D fetálního ultrazvuku v 18. týdnu), místností pro léčbu neplodnosti a potratu, cervikální patologie, klinických diagnostických laboratoří a denních nemocnic.

Existují dvě gynekologická oddělení Botkinovy ​​nemocnice - č. 22 a č. 23.

ZhK č. 32 poskytuje kvalifikovanou porodnickou a gynekologickou pomoc ženám všech věkových kategorií, včetně těhotných žen. Recepci provádí porodník-gynekologové, oftalmolog, terapeut, zubař. Konzultace žen dodržují zásady přátelského a individuálního přístupu ke každému pacientovi. V konzultaci pracuje ultrazvuková skříň, místnost pro cervikální patologii, CTG (kardiotocografie).

Druhy lékařských služeb:

  • vložení a odstranění IUD;
  • diagnostika a léčba pohlavně přenosných chorob;
  • použití nejnovějších diagnostických metod pro funkční stav plodu a placenty: dopplerometrie a kardiotocografie;
  • konzultace porodníka-gynekologa a gynekologa-endokrinologa;
  • konzultace zubního lékaře;
  • konzultace s terapeutem (odstranění EKG s interpretací studie);
  • léčba menstruačních nepravidelností;
  • výběr jednotlivých metod antikoncepce;
  • malé operace pomocí moderních metod: radiochirurgie;
  • provádění pokročilé kolposkopie;
  • trimestrální programy řízení těhotenství;
  • řešení problémů menopauzy;
  • ultrazvuková diagnostika;
  • širokou škálu laboratorních a klinických studií (hemostasiogram, klinické testy krve a moči atd.).
  • Adresa mateřské nemocnice: 123317 st. 3. Krasnogvardeiskaya d.1 s.1
  • Informační služba porodnice: +7 (499) 256-15-89
  • Vedoucí porodnice Semeykina Elena Yurievna: +7 (499) 256-15-89
  • E-mailem: [email protected]

Pokyny ze zastávky metra "Ulitsa 1905 goda" do zastávky "Krasnogvardeisky Boulevard":

  • Taxi minibusu: 547 m, 28 m, 283 m, 254 m, 461 m
  • Trolejbusy: 18, 54
  • Autobusy: 69, 69 tis

Pokyny ze stanice metra Vystavochnaya:

  • Taxi minibus: 500 m, ve směru na metro „Ulitsa 1905 goda“ na „Mantulinskaja“, pak 800 metrů pěšky
  • Trolejbus 54

Konzultační a diagnostické centrum - CDC

Poradní a diagnostické centrum (CDC) Městské klinické nemocnice pojmenované po S.P. Botkin - lékařské zařízení III. Úrovně ambulantní péče o dospělou populaci v Moskvě.

Registrace pro konzultace s odborníky CDC se provádí v registru a na internetu na základě pokynů zdravotnických zařízení úrovně II-II ambulantní péče.

Konzultační oddělení CDC jsou navržena tak, aby poskytovala poradenskou pomoc pacientům odeslaným ze zdravotnických zařízení na úrovni ambulantních služeb I-II.

Kanceláře CDC poskytují poradenskou pomoc v těchto specializacích:

  • břišní a endokrinní chirurgie;
  • chirurgická pankreatologie a hepatologie;
  • hrudní chirurgie;
  • operace srdce;
  • vaskulární chirurgie;
  • neurochirurgie;
  • gynekologie;
  • urologie;
  • otorinolaryngologie;
  • purulentní chirurgie;
  • traumatologie a ortopedie;
  • kardiologie;
  • arytmologie;
  • mamologie;
  • endokrinologie;
  • gastroenterologie;
  • dermatologie;
  • neurologie;
  • radiologie;
  • onkologie;
  • infekční choroby a parazitologie.

Lukin Andrei Yurievich - zástupce hlavního lékaře v poradním a diagnostickém centru, kandidát lékařských věd, docent, doktor nejvyšší kvalifikační kategorie.

Dmitry Makeev - vedoucí poradního oddělení č. 1, porodník-gynekolog 1. kvalifikační kategorie.

Tsareva Elena Viktorovna - vedoucí poradního oddělení č. 2, terapeut, kandidát lékařských věd.

Tito kandidáti na lékařské vědy mají 13 lékařů centra, 8 lékařů má nejvyšší kvalifikační kategorii.

Poradenská oddělení připravují pacienty na plánovanou hospitalizaci v nemocničních jednotkách.

Denní nemocnice byla rozmístěna na základě CDC, kde jsou léčeni pacienti s neurologickou, gastroenterologickou a endokrinologickou patologií.

Oddělení hrudní chirurgie č. 39

Klinická nemocnice pojmenována po S.P. Botkin je jedním z největších zdravotnických zařízení v Rusku, autoritativní vědecké a metodologické centrum, které zaujímá vedoucí postavení v mnoha důležitých oblastech chirurgie, včetně hrudníku. Hrudní oddělení Botkinovy ​​nemocnice je klinickou základnou oddělení hrudní chirurgie Ruské lékařské akademie postgraduálního vzdělávání (vedoucím katedry je profesor K.G. Žestkov).

Nemocnice je vybavena nejmodernějším diagnostickým zařízením (ultrazvukové přístroje, včetně endoonografie, fibroendoskopy, CT, MRI, moderní komplex pro rentgenové endovaskulární intervence), které umožňuje provádět vysoce přesnou diagnózu i v nejtěžších případech onemocnění hrudníku.

Klinika hrudní chirurgie má rozsáhlé zkušenosti s léčbou následujících onemocnění:

  • vrozená a získaná deformita hrudníku;
  • hnisavá zánětlivá onemocnění plic, pleurální dutiny, hrudní stěny - jako je plicní absces, bronchiektáza, pleurální empyém, osteomyelitida žeber, hrudní kost;
  • difúzní a bulózní emfyzém, včetně komplikací spontánním pneumotoraxem;
  • benigní a maligní nádory plic, mediastina, jícnu, stěny hrudníku, včetně lokálně pokročilých nádorů (T4) a metastatického poškození plic;
  • nemoci jícnu: cicatriciální a peptické strikury, nádory, poškození jícnu;
  • nemoci průdušnice a průdušek: cicatricialní strikury, které se vyvinuly po tracheostomii nebo dlouhodobé intubaci, broncho-pleurální, tracheoezofageální píštěle, nádory průdušnice a průdušek;
  • parazitární plicní nemoci;
  • pleurisy různých etiologií;
  • důsledky poranění hrudníku a jeho vnitřních orgánů.

Pacienti jsou registrováni prostřednictvím registru tel. +7 (499) 762-62-85.

Plicní oddělení

Plicní oddělení Botkinovy ​​nemocnice je jedním z prvních specializovaných plicních oddělení v Moskvě.

Hlavní funkce oddělení jsou:

  • Poskytování poradenství lékařům jiných oddělení lékařské organizace v oblasti prevence, diagnostiky a léčby pacientů s plicními chorobami;
  • poskytování specializované lékařské péče v profilu „pulmonologie“ v souladu se standardy lékařské péče o pacienty s plicními chorobami;
  • osvojení a zavedení moderních metod prevence, diagnostiky, léčby a rehabilitace pacientů s plicními chorobami do klinické praxe;
  • vyšetření dočasného postižení;
  • provádění hygienicko-hygienického výcviku pacientů a jejich příbuzných;
  • vývoj a provádění opatření zaměřených na zlepšení kvality lékařské diagnostické práce a snížení nemocniční úmrtnosti na plicní onemocnění.

Každý rok se počet v oddělení ošetřoval asi 1,5 tisíc lidí. V zásadě pacienti přicházejí na sanitku, spektrum nemocí je poměrně široké: pneumonie, bronchiální astma, CHOPN, chronická bronchitida, bronchiektatické onemocnění, sarkoidóza, plicní útvary, intersticiální nemoci.

Pacienti podstupují celý objem vyšetření, což umožňuje objasnit diagnózu, laboratorní testy, funkční metody, CT hrudních orgánů, bronchoskopii, včetně transbronchiální biopsie. Rovněž se provádí mikrobiologické, morfologické studie získaného materiálu..

  • Adresa: Moskva, 2. Botkinsky Prospect, 5, 20. budova, 3. patro
  • Nursing Post: 8 (499) 728-84-07
  • Rezident: 8 (499) 728-83-54

Lékaři a specialisté

  • Zhvania Dmitry Levanovich (12 let zkušeností): porodník, gynekolog
  • Zherebina Marianna Yuryevna (27 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): porodník, gynekolog
  • Zhivanevskaya Olga Andreevna (zkušenost 45 let, nejvyšší kategorie): porodník, gynekolog
  • Ignatchenko Olga Yuryevna (24 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): porodník, gynekolog
  • Igokhina Irina Korneevna (zkušenosti 31 let, nejvyšší kategorie): porodník, gynekolog
  • Ilenko Elena Vladimirovna (zkušenost 21 let, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): porodník, gynekolog
  • Ismailova Saida Sabirovna (zkušenosti 34 let, nejvyšší kategorie): porodník, gynekolog
  • Krotkova Lyubov Leonidovna (zkušenosti 19 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): porodník, gynekolog
  • Kuznetsov Roman Eduardovich (zážitek 28 let, nejvyšší kategorie, MD): porodník, gynekolog
  • Kuznetsova Olga Vasilievna (praxe 34 let, 1 kategorie): porodník, gynekolog
  • Kukovenko Elena Mikhailovna (29 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): porodník, gynekolog
  • Kuranov Ivan Ivanovich (15 let zkušeností): porodník, gynekolog
  • Livieva Nella Abramovna (7 let praxe): porodník, gynekolog
  • Makeev Dmitry Yuryevich (zkušenosti 19 let, 1 kategorie): porodník, gynekolog
  • Obukhova Marina Borisovna (27 let zkušeností): porodník, gynekolog
  • Sazhina Alla Vladimirovna (zkušenost 21 let, nejvyšší kategorie): porodník, gynekolog
  • Seregina Polina Evgenievna (praxe 20 let, 2 kategorie, kandidát na lékařské vědy): porodník, gynekolog
  • Tedeeva Zhanna Ruslanovna (praxe 16 let, kategorie 2): porodník, ultrazvuk
  • Torchinava Ilona Romanovna (zkušenosti 29 let, nejvyšší kategorie): porodník, gynekolog
  • Tumgoeva Louise Bagautdinovna (2 roky praxe): porodník, gynekolog
  • Khuzhokova Irina Nadbievna (25 let praxe, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): porodník, gynekolog
  • Sokolov Alexander Evgenievich (32letá zkušenost, nejvyšší kategorie): androlog, urolog
  • Fedanov Stanislav Leonidovich (22 let zkušeností): androlog, urolog
  • Avramenko Lyubov Mikhailovna (zkušenosti 20 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Adamchuk Victoria Yurievna (zkušenosti 8 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Anisiforov Ilya Lvovich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Anokhina Ekaterina Viktorovna (19 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Antoshina Ekaterina Mikhailovna (13 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Arsenova Oksana Aleksandrovna (zkušenosti 19 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Badigov Stanislav Albertovich (zkušenosti 21 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Baychorova Lyudmila Aslanovna (zkušenosti 8 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Barsukova Maria Sergeevna (zkušenosti 14 let, 2 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Bastrikin Sergey Yurievich (24 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Bekauri Julia Viktorovna (zkušenost 17 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Belousova Svetlana Vasilievna (zkušenosti 18 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): anesteziolog-resuscitátor
  • Bibilova Fatima Lvovna (22 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Blinkin Alexander Yakovlevich (zkušenosti 51 let, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Bogomolov Petr Vladimirovich (zkušenosti 27 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Boguraev Evgeny Aleksandrovich (zkušenosti 18 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Borzenkova Alina Andreevna (zkušenosti 8 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Borzunov Andrey Nikolaevič (zkušenost 45 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Borisova Victoria Alexandrovna (5 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Borovkova Margarita Sergeevna (5 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Bratishchev Igor Viktorovich (20 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Valetova Victoria Vladimirovna (zkušenost 21 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Varlamov Victor Viktorovich (12 let zkušeností, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Varnavin Oleg Anatolyevich (32letá zkušenost, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Vedernikova Anastasia Yurievna: anesteziolog-resuscitátor
  • Veisberg Aleksey Aleksandrovich (zkušenosti 15 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Ventzel Ekaterina Mikhailovna (21 let zkušeností, 1 kategorie): resuscitační anestetik
  • Vetlugina Ekaterina Yurievna (22 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Vinogradova Anna Aleksandrovna (17 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Vlasenko Alexey Viktorovich (28 let zkušeností, nejvyšší kategorie, MD): anesteziolog-resuscitátor
  • Vodneva Marina Mikhailovna (zkušenosti 19 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Voevodina Elena Stanislavovna (zkušenost 19 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Vorobeva Lyubov Vladimirovna (40 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Vyzhevsky Sergey Valentinovich (32 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Vyatkin Denis Anatolyevich (16 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Gavrileev Samvel Vladimirovich (zkušenosti 19 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Garist Alexey Alexandrovich (zkušenost 31 let, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Gasparyan Saglar Vladimirovna (7 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Gerasimov Lev Vladimirovich (zkušenosti 24 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Gernets Ivan Aleksandrovich (21 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Glazkov Anatoly Viktorovich (11 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Goldberg Inga Ivarovna (17 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Goldberg Inga Ivorovna (17 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Gorbačov Sergey Sergeevič (16 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Goryachkina Natalya Andreevna (zkušenosti 13 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Gribachev Sergey Viktorovich (24 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Gudkov Andrey Viktorovich (9 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Guseva Elena Vladimirovna (zkušenost 11 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Guseva Julia Vladimirovna (zkušenosti 24 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Davydova Lyudmila Garenovna (zkušenosti 21 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Danina Anna Vladimirovna (zkušenost 21 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Demidion Pavel Yurievich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Denisovskaya Olga Aleksandrovna (zkušenosti 4 roky): anesteziolog-resuscitátor
  • Dobryakov Sergey Alekseevich (zkušenost 32 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Doloxaribo Albert Krisman (28letá zkušenost, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Dudina Natalia Vladimirovna (30 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Epikhin Roman Mikhailovich (6 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Ershov Roman Yuvenalievich (zkušenosti 19 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Efanov Andrey Andreevich (7 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Zhakina Natalya Evgenievna (4 roky praxe): anesteziolog-resuscitátor
  • Zhilin Igor Viktorovich (zkušenosti 16 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Zhurochko Dmitry Petrovich (zkušenosti 23 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Zadorozhnaya Olga Konstantinovna (zkušenosti 11 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Zaikova Julia Gennadievna (32letá zkušenost, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Zasimova Marina Yakovlevna (11 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Zubova Oksana Vladimirovna (5 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Ivanov Sergey Ivanovich (44 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Ivanova Alena Lvovna (zkušenosti 4 roky): anesteziolog-resuscitátor
  • Ignatieva Vera Nikolaevna (32letá zkušenost, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Ilyina Yana Nikolaevna (9 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Ishutchenko Gennady Andreevich (7 let praxe, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Kazachkov Kirill Yurievich (zkušenosti 15 let, 2 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Kalentieva Tamara Alekseevna (zkušenost 44 let, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Kallagov David Zelimkhanovich (zkušenosti 8 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Kalmykov Alim Belyalyevich (zkušenosti 23 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Kapelnitsky Pavel Valentinovich (zkušenosti 31 let, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Kapitonova Valeria Valerievna (zkušenosti 23 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Karpenko Anatoly Viktorovich (35letá zkušenost, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Kesareva Oksana Anatolyevna (zkušenosti 10 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Kintsler Nikolay Vladimirovich (zkušenost 29 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Kirsanov Dmitry Alexandrovich (4 roky praxe): anesteziolog-resuscitátor
  • Kiselev Vladimir Valerievich (praxe 23 let, kandidát lékařských věd): anesteziolog-resuscitátor
  • Kovaleva Julia Igorevna (12 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Kovaleva Yana Vladimirovna (zkušenost 11 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Kolerova Irina Vladimirovna (zkušenost 8 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Kononetov Aleksei Alekseevich (10 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Korolev Dmitry Sergeevich (zkušenosti 9 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Korolev Igor Aleksandrovich (zkušenosti 6 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Koryakin Albert Gennadievich (5 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Kostoglotov Artem Vladimirovich (21 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Kochergina Valentina Vladimirovna (17 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Kulbitskaya Irina Evgenievna (36 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Kurugliev Ali Suleymanovich (zkušenosti 26 let, 1 kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Kutuzov Georgy Nikolaevich (6 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Kuchava Garry Rezovich (24 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Kushtova Kanifa Ibragimovna (zkušenosti 16 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Lapaev Nikita Nikolaevič (7 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Levikov Dmitry Ilyich (délka služby 28 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): resuscitační anesteziolog
  • Lidzhieva Saglar Vladimirovna (7 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Litvinova Lyudmila Igorevna (17 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Loginov Sergey Pavlovich (zkušenosti 37 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Lukashin Oleg Vasilievich (16 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Lykhin Vsevolod Nikolaevič (zkušenosti 11 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Lyutkin Oleg Yuryevich (9 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Magomedov Marat Adessovich (25 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): resuscitační anesteziolog
  • Magomedova Angelika Datsievna (zkušenosti 35 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Makarov Oleg Valentinovich (35letá zkušenost, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): anesteziolog-resuscitátor
  • Makarova Ekaterina Romanovna (9 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Maksimtseva Ekaterina Alekseevna (13 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Malafeev Artyom Eduardovich (zkušenosti 6 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Malyshev Anatoly Anatolyevič (praxe 11 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Manushkova Alina Aleksandrovna (praxe 12 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Martynenko Natalia Yurievna (10 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Martynovič Michail Nikolaevič (20 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Marchenkov Jurij Viktorovič (29 let zkušeností, nejvyšší kategorie, MD): anesteziolog-resuscitátor
  • Matveev Andrey Ivanovich (33 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Machulin Andrey Ivanovich (17 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Mashtaler Vyacheslav Ivanovich (zkušenosti 26 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Medvedeva Evgenia Viktorovna (zkušenost 8 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Medvedeva Maria Olegovna (zkušenost 29 let, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Melnikova Natalya Aleksandrovna (17 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Mikolyuk Ekaterina Anatolyevna (zkušenosti 13 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Mironov Alexey Vladimirovich (11 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Mitrokhin Andrey Anatolyevich (zkušenosti 41 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): anesteziolog-resuscitátor
  • Mikhailov Nikita Vladimirovich (zkušenost 6 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Morozova Olga Vladimirovna (praxe 22 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): anesteziolog-resuscitátor
  • Mosin Anatoly Sergeevich (zkušenosti 6 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Muravyov Oleg Borisovich (33 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): resuscitační anesteziolog
  • Muranova Irina Leonidovna (zkušenost 30 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Muslimov Bagautdin Gusenovich (zkušenosti 14 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Mukha Alyona Ivanovna (5 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Myshkovsky Gleb Leonidovich (zkušenosti 21 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Nazarenko Michail Borisovič (21 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anestetik
  • Naumycheva Vlada Gennadievna (zkušenosti 6 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Nedorostkova Tatyana Yurievna (délka služby 28 let, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Natalia Neznamová (19 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Nuzhdenkov Roman Gennadievich (zkušenost 13 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Ovchinnikov Andrei Mikhailovich (31 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Omelyanskaya Anastasia Pavlovna (zkušenosti 6 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Orishchenko Evgeny Igorevich (6 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Osintseva Elena Yurievna (zkušenosti 41 let, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Osipov Sergey Alexandrovich (zkušenosti 46 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Ostapchenko Dmitry Anatolyevich (27 let zkušeností, nejvyšší kategorie, MD): anesteziolog-resuscitátor
  • Panova Natalya Evgenievna (27letá zkušenost, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Panova Natalya Sergeevna (zkušenosti 14 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Pastukhov Alexander Yurievich (8 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Pervov Denis Igorevich (4 roky praxe): anesteziolog-resuscitátor
  • Pereponova Nataliya Ivanovna (zkušenosti 8 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Pestryakov Evgeny Vyacheslavovich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Petrov Nikita Olegovich (10 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Platonova Galina Yurievna (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Podgornaya Lyudmila Andreevna (zkušenosti 6 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Polirova Marina Aleksandrovna (zkušenost 35 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Politov Mikhail Evgenievich (10 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Polozhentseva Tatyana Viktorovna (zkušenost 28 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Polyakova Irina Sergeevna (zkušenosti 11 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Popova Veronika Sergeevna (5 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Potrosov Aleksey Vyacheslavovich (29letá zkušenost, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Prikhodko Dmitry Valerievich (zkušenosti 31 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Prudnikov Nikita Dmitrievich (9 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Radchenko Dmitry Mikhailovich (9 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Rakhmatov Khusan Juraevich (23 let zkušeností, kategorie 2): resuscitační anesteziolog
  • Rashchupkin Alexander Borisovich (28letá zkušenost, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Rykova Victoria Aleksandrovna (5 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Savchenkov Sergey Borisovich (22 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Salyakhov Ilyas Ildarovich (4 roky praxe): resuscitační anesteziolog
  • Samorukov Vladislav Yurievich (zkušenost 15 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Sarycheva Darya Andrianovna (5 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Semenova Lyubov Petrovna (zkušenosti 27 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Seredavkin Roman Valentinovich (15 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Sidorenko Olga Andreevna (zkušenosti 16 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Silaev Borislav Vladimirovič (26 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Silnov Vasily Evgenievich (zkušenosti 13 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Symbolokova Dina Valerievna (zkušenosti 20 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Smirnov Andrey Nikolaevich (zkušenosti 18 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Smirnov Anton Andreevich (zkušenosti 9 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Smirnova Irina Vyacheslavovna (zkušenost 17 let, 2 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Smolev Boris Andreevich (4 roky zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Smolyaninov Oleg Leonidovich (zkušenost 35 let, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Smusin Ilya Vladimirovich (zkušenosti 18 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Snitsar Stepan Vyacheslavovich (5 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Sokolova Svetlana Vladimirovna (7 let praxe): anesteziolog-resuscitátor
  • Solovieva Julia Vladimirovna (čtyřletá zkušenost): anesteziolog-resuscitátor
  • Solovyova Olga Yuryevna (zkušenosti 6 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Sorokin Roman Evgenievich (zkušenosti 17 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Stuchilov Alexey Vladimirovich (33 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Suryakhin Victor Stanislavovich (zkušenosti 22 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): anesteziolog-resuscitátor
  • Syanov Andrey Sergeevich (zkušenosti 12 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Tagirov Ikram Sediyarovich (zkušenosti 23 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): anesteziolog-resuscitátor
  • Talyzin Pavel Andreevich (zkušenosti 22 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Tanhilevič Boris Marlenovich (praxe 41 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): anesteziolog-resuscitátor
  • Taranik Savva Mikhailovich (4 roky praxe): resuscitační anesteziolog
  • Teleshchuk Pavel Leonidovich (zkušenosti 8 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Temerov Dmitry Aleksandrovich (zkušenosti 21 let, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Testova Lyudmila Ivanovna (36 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): anesteziolog-resuscitátor
  • Titareva Valentina Leonidovna (7 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Titov Anton Viktorovich (zkušenosti 15 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Tolstikov Vladimir Alexandrovich (7 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Thakokhova Galina Mussovna (zkušenosti 24 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Uvarova Natella Borisovna (praxe 10 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Udalova Elena Igorevna (5 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Uyezdovskaya Anna Vyacheslavovna (zkušenosti 10 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Uzhevskaya Ksenia Sergeevna (7 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Usmanova Naila Khasanovna (10 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Utts Nikolay Vsevolodovich (39 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): resuscitační anesteziolog
  • Ukhova Tatyana Alekseevna (zkušenosti 6 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Fatkulina Julia Sergeevna (10 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Filatova Olga Vladimirovna (zkušenost 21 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Khatutsky Valery Markovich (5 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Khilikhnev Kirill Viktorovich (13 let zkušeností, kategorie 2): resuscitační anesteziolog
  • Tsvetaev Ivan Igorevich (praxe 18 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Tselaeva Aza Khusenovna (zkušenosti 24 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Chapilin Vladimir Vladimirovich (28 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Chebotarev Eduard Yurievich (zkušenosti 33 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Chebotareva Oksana Anatolyevna (zkušenosti 24 let, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Chervov Alexander Yuryevich (zkušenost 20 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Cheremnykh Anastasia Vladimirovna (11 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Chernutskaya Julia Vladimirovna (zkušenost 15 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Chinazirov Murat Anatolyevič: anesteziolog-resuscitátor
  • Chinnikova Olga Valerievna (25 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Shabanov Aslan Kurbanovich (27 let zkušeností, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Shadchneva Anna Vladimirovna (7 let zkušeností): resuscitační anesteziologka
  • Shaybakova Veronika Leonidovna (praxe 16 let, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): anesteziolog-resuscitátor
  • Shapovalova Oksana Evgenievna (zkušenosti 27 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Shebacheva Olesya Vasilievna (zkušenosti 12 let): anesteziolog-resuscitátor
  • Shevchenko Alexey Vladimirovich (zkušenosti 20 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Shestakov Dmitry Alfredovich (27 let zkušeností, nejvyšší kategorie): resuscitační anesteziolog
  • Shestopalova Ekaterina Valerievna (5 let zkušeností): anesteziolog-resuscitátor
  • Shirokov Roman Vladimirovich (zkušenosti 10 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Shunin Matvey Mikhailovich (praxe 12 let, kategorie 2): anesteziolog-resuscitátor
  • Shchedrina Elena Igorevna (zkušenosti 22 let, 1 kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Yudin Alexander Mikhailovich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie): anesteziolog-resuscitátor
  • Yarovaya Marina Aleksandrovna (7 let zkušeností): resuscitační anesteziolog
  • Zimina Larisa Petrovna (50letá zkušenost, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): venereolog, dermatolog
  • Martynyuk Niole Pranovna (47 let zkušeností): lékař pohybové terapie
  • Akopova Zara Pavlovna (zkušenosti 27 let, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Aleksanova Natalya Igorevna (zkušenosti 17 let, 1 kategorie): ultrazvuk lékař
  • Anokhina Irina Aleksandrovna (zkušenost 35 let, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Antysheva Tatyana Yakovlevna (zkušenosti 29 let, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Babatova Raisa Shemilievna: ultrazvuková lékařka
  • Balyabina Evgeniya Mikhailovna (36 let zkušeností, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Bogacheva Irina Vladimirovna (zkušenost 26 let, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Bryzgalova Olga Evgenievna (zkušenost 14 let): ultrazvuková lékařka
  • Golosova Tatyana Dmitrievna (16 let zkušeností): ultrazvuk lékař
  • Derenova Olga Vladimirovna (zkušenost 20 let, 1 kategorie): ultrazvuk lékař
  • Zarechina Vera Sergeevna (zkušenosti 8 let): ultrazvuková lékařka
  • Zorina Natalya Aleksandrovna (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Ivanova Natalia Aleksandrovna (5 let zkušeností): ultrazvuk lékař
  • Ipatova Nina Fedorovna (zkušenosti 39 let, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Kalerina Elena Maratovna (praxe 23 let, 1 kategorie): ultrazvuková lékařka
  • Klyukina Anna Nikolaevna (zkušenost 6 let): ultrazvuk lékař
  • Kolbasova Julia Vladimirovna (zkušenost 23 let, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Kostenko Evgenia Aleksandrovna (12 let zkušeností): lékař ultrazvuku
  • Kosukhina Elena Vladimirovna (13 let zkušeností): ultrazvuk lékař
  • Kubareva Elena Petrovna (10 let zkušeností): lékař ultrazvuku
  • Kuleshova Ekaterina Evgenievna (9 let zkušeností): ultrazvuková lékařka
  • Medvedeva Anastasia Andreevna (7 let praxe): lékař ultrazvuku
  • Mushkambarov Ilya Nikolaevich (13 let zkušeností): ultrazvukový lékař
  • Nikitina Svetlana Mikhailovna (30 let zkušeností, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Ovcharenko Julia Alexandrovna (12 let zkušeností): lékař ultrazvuku
  • Ongoev Nikolay Anatolyevich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Pichugina Elena Eduardovna (zkušenosti 22 let, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Pichugina Natalya Vladimirovna (zkušenost 6 let): ultrazvuk lékař
  • Romanovskaya Olga Anatolyevna (zkušenosti 34 let, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Sargsyan Zakhar Oganesovich (praxe 12 let, kategorie 2): ultrazvukový lékař
  • Somova Larisa Vladimirovna (24 let zkušeností): ultrazvuk lékař
  • Tarasova Tatyana Vladimirovna (33 let zkušeností, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Tedeeva Zhanna Ruslanovna (praxe 16 let, kategorie 2): porodník, ultrazvuk
  • Tertichnaya Anna Nikolaevna (6 let praxe): lékař ultrazvuku
  • Tikhomirova Elena Vasilievna (praxe 24 let, 1 kategorie): ultrazvuková lékařka
  • Tolstikhina Tatyana Nikolaevna (zkušenosti 22 let, 2 kategorie): ultrazvuk lékař
  • Ulyanova Liliya Viktorovna (zkušenost 27 let, 1 kategorie): ultrazvuk lékař
  • Fedanova Natalya Nikolaevna (22 let zkušeností): lékař ultrazvuku
  • Filipchenko Elena Eduardovna (zkušenost 19 let): lékař ultrazvuku
  • Foshina Anna Aleksandrovna (zkušenosti 8 let): lékař ultrazvuku
  • Chevokina Elena Anatolyevna (32 let zkušeností, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Shevyakova Tatyana Vladimirovna (praxe 34 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): lékař ultrazvuku
  • Sheltik Lyudmila Olegovna (25 let zkušeností): lékař ultrazvuku
  • Shustova Alla Yurievna (zkušenosti 21 let, nejvyšší kategorie): ultrazvuk lékař
  • Schur Vladimir Gennadievich (27 let zkušeností, nejvyšší kategorie): ultrazvukový lékař
  • Yakusheva Natalya Valerievna (zkušenosti 13 let, 1 kategorie): ultrazvuk lékař
  • Golovkin Boris Alexandrovich (40 let zkušeností, nejvyšší kategorie): gastroenterolog
  • Koryakina Olga Sergeevna (praxe 6 let): gastroenterolog
  • Kuchin Victor Viktorovich (seniorita 31 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): gastroenterolog, chirurg
  • Levina Oksana Nikolaevna (zkušenosti 17 let, 1 kategorie): gastroenterolog
  • Osipova Svetlana Vladimirovna (zkušenost 15 let): gastroenterolog
  • Pereyaslova Elizaveta Valerievna (9 let zkušeností): gastroenterolog
  • Agashirinova Arzu Alfidarovna (6 let praxe): hematolog
  • Anisimov Mikhail Konstantinovich (13 let praxe, kategorie 2): hematolog
  • Arshanskaya Evgenia Grigoryevna (17 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): hematolog
  • Biyachuev Edward Ruslanovich (zkušenosti 14 let): hematolog
  • Blokhina Elena Valerievna (zkušenost 15 let, nejvyšší kategorie): hematolog
  • Butaev Lev Sergeevich (zkušenosti 4 roky): hematolog
  • Bychenkova Lyudmila Aleksandrovna (zkušenosti 8 let): hematolog
  • Vinogradova Olga Yuryevna (zkušenosti 32 let, MD): hematolog
  • Vorobyov Vladimir Ivanovich (15 let zkušeností, kandidát na lékařské vědy): hematolog, chirurg
  • Generalova Natalya Ivanovna (9 let zkušeností): hematolog, terapeut
  • Glazunova Valeria Viktorovna (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie): hematolog
  • Denisov Nikolay Aleksandrovich (11 let zkušeností): hematolog
  • Dmitrieva Elena Aleksandrovna (zkušenosti 6 let): hematolog
  • Dobrohodov Andrey Evgenievich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie): hematolog
  • Dubrovin Egor Ivanovich (9 let zkušeností): hematolog
  • Zherebtsova Vera Anatolyevna (praxe 21 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): hematolog
  • Zarubina Ksenia Igorevna (5 let zkušeností): hematolog
  • Zakharova Natalya Andreevna (zkušenosti 51 let, nejvyšší kategorie): hematolog
  • Ivanova Valentina Leonidovna (zkušenost 44 let, nejvyšší kategorie): hematolog
  • Kim Evgeny Tikhonovich (6letá zkušenost): hematolog
  • Kochkareva Julia Borisovna (zkušenost 19 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): hematolog
  • Kudryavtseva Olga Aleksandrovna (30 let zkušeností, nejvyšší kategorie): hematolog
  • Kuznetsov Sergey Vadimovich (zkušenosti 31 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): hematolog
  • Lavrentiev Ivan Sergeevich (10 let zkušeností): hematolog
  • Lazarev Igor Evgenievich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): hematolog
  • Larina Julia Viktorovna (11 let zkušeností): hematolog
  • Levikova Anastasia Dmitrievna (7 let praxe): hematolog
  • Lunin Vladimir Vladimirovich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie): hematolog
  • Mayorova Svetlana Yurievna (zkušenosti 11 let, kategorie 2): hematolog
  • Markova Elena Evgenievna (zkušenost 35 let, nejvyšší kategorie): hematolog
  • Minenko Svetlana Vladimirovna (délka služby 30 let, kandidát na lékařské vědy): hematolog
  • Mukha Larisa Anatolyevna (zkušenost 35 let, nejvyšší kategorie): hematolog
  • Mukhin Oleg Viktorovich (35 let zkušeností): hematolog
  • Nikitin Evgeny Aleksandrovich (25 let zkušeností, kandidát na lékařské vědy): hematolog
  • Novitskaya Natalya Vyacheslavovna (25 let zkušeností, nejvyšší kategorie): hematolog
  • Pankrashkina Maria Mikhailovna (praxe 18 let, kandidát na lékařské vědy): hematolog
  • Spirin Alen Vladimirovich (praxe 8 let): hematolog
  • Strekova Marina Nikolaevna (praxe 6 let): hematolog
  • Tikhonova Elena Igorevna (zkušenosti 3 roky, 1 kategorie): hematolog
  • Tlevcezheva Angela Aleksandrovna (17 let praxe, 1 kategorie): hematolog
  • Khazova Olga Vladimirovna (zkušenost 8 let): hematolog
  • Khuazheva Nuriet Kirushevna (zkušenost 45 let, nejvyšší kategorie): hematolog
  • Černobay Svetlana Ivanovna (7 let praxe): hematolog
  • Chernysh Sergey Anatolyevich (30 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): hematolog
  • Sharkunov Nikolay Nikolaevich (12 let zkušeností): hematolog
  • Shikhbabaeva Dzhariyat Ismailovna (zkušenosti 14 let): hematolog
  • Shubina Anna Vladimirovna (zkušenost 29 let, nejvyšší kategorie): hematolog
  • Yurova Elena Viktorovna (zkušenosti 14 let, 2 kategorie): hematolog
  • Akhmadova Fidan Musa-kyzy (zkušenost 9 let): gynekolog
  • Barseghyan Gagik Omarovich (praxe 12 let, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): gynekolog
  • Glazkova Olga Leonidovna (29 let zkušeností): gynekolog
  • Zhvania Dmitry Levanovich (12 let zkušeností): porodník, gynekolog
  • Zherebina Marianna Yuryevna (27 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): porodník, gynekolog
  • Zhivanevskaya Olga Andreevna (zkušenost 45 let, nejvyšší kategorie): porodník, gynekolog
  • Ignatchenko Olga Yuryevna (24 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): porodník, gynekolog
  • Igokhina Irina Korneevna (zkušenosti 31 let, nejvyšší kategorie): porodník, gynekolog
  • Ilenko Elena Vladimirovna (zkušenost 21 let, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): porodník, gynekolog
  • Ismailova Saida Sabirovna (zkušenosti 34 let, nejvyšší kategorie): porodník, gynekolog
  • Kalinskaya Alla Nikolaevna (praxe 26 let, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): gynekolog
  • Krotkova Lyubov Leonidovna (zkušenosti 19 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): porodník, gynekolog
  • Kuznetsov Roman Eduardovich (zážitek 28 let, nejvyšší kategorie, MD): porodník, gynekolog
  • Kuznetsova Olga Vasilievna (praxe 34 let, 1 kategorie): porodník, gynekolog
  • Kukovenko Elena Mikhailovna (29 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): porodník, gynekolog
  • Kuranov Ivan Ivanovich (15 let zkušeností): porodník, gynekolog
  • Lazareva Valeria Sergeevna (zkušenosti 8 let): gynekolog
  • Laptey Bogdan Arkadevich (praxe 5 let): gynekolog
  • Livieva Nella Abramovna (7 let praxe): porodník, gynekolog
  • Makeev Dmitry Yuryevich (zkušenosti 19 let, 1 kategorie): porodník, gynekolog
  • Moskalenko Roman Vladimirovich (zkušenosti 21 let, 1 kategorie): gynekolog
  • Obukhova Marina Borisovna (27 let zkušeností): porodník, gynekolog
  • Sablina Natalya Valerievna (5 let zkušeností): gynekolog
  • Sazhina Alla Vladimirovna (zkušenost 21 let, nejvyšší kategorie): porodník, gynekolog
  • Seregina Polina Evgenievna (praxe 20 let, 2 kategorie, kandidát na lékařské vědy): porodník, gynekolog
  • Torchinava Ilona Romanovna (zkušenosti 29 let, nejvyšší kategorie): porodník, gynekolog
  • Tumgoeva Louise Bagautdinovna (2 roky praxe): porodník, gynekolog
  • Khuzhokova Irina Nadbievna (25 let praxe, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): porodník, gynekolog
  • Cheporev Leonid Aleksandrovich (zkušenosti 19 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): gynekolog
  • Zimina Larisa Petrovna (50letá zkušenost, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): venereolog, dermatolog
  • Kachurin Sergey Alexandrovich (zkušenosti 14 let, 1 kategorie): dětský ortoped, ortoped, chirurg
  • Belyaeva Elina Nailevna (4 roky praxe): diabetolog, odborník na výživu, endokrinolog
  • Batalova Elena Valerievna (zkušenosti 20 let, 1 kategorie): odborník na výživu
  • Belyaeva Elina Nailevna (4 roky praxe): diabetolog, odborník na výživu, endokrinolog
  • Akhunova Anna Nikolaevna (zkušenosti 19 let, 1 kategorie): specialista na infekční choroby
  • Vatutina Olga Viktorovna (24 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): specialista na infekční choroby
  • Gradov Kirill Igorevich (5 let zkušeností): specialista na infekční choroby
  • Dzutseva Fatima Konstantinovna (zkušenost 44 let, nejvyšší kategorie): specialista na infekční choroby
  • Kabaloeva Juliet Muratovna (42 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): specialista na infekční choroby
  • Muravyov Oleg Borisovich: specialista na infekční choroby
  • Pilipenko Natalya Valerievna (33 let zkušeností, nejvyšší kategorie): specialista na infekční choroby
  • Poltavets Nikolay Vladimirovich (27 let zkušeností, nejvyšší kategorie): specialista na infekční choroby
  • Poltavtseva Irina Mikhailovna (37 let zkušeností): specialista na infekční choroby
  • Pronin Andrey Valerievich (10 let zkušeností): specialista na infekční choroby
  • Timofeev Sergey Petrovich (29 let zkušeností, nejvyšší kategorie): specialista na infekční choroby
  • Chebotareva Irina Viktorovna (33 let zkušeností, nejvyšší kategorie): specialista na infekční choroby
  • Shcherbakova Tatyana Yurievna (34 let zkušeností, nejvyšší kategorie): specialista na infekční choroby
  • Aleshkovich Elena Valerievna (25 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): kardiolog
  • Glukhov Sergey Vladimirovich (zkušenosti 20 let, 1 kategorie): kardiolog
  • Demina Irina Alekseevna (17 let praxe, nejvyšší kategorie): kardiolog
  • Egorova Ekaterina Vasilievna (zkušenosti 9 let, nejvyšší kategorie): kardiolog
  • Zarubina Irina Georgievna (32 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): kardiolog
  • Komarova Anna Grigoryevna (praxe 21 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): kardiolog
  • Kotaeva Elena Aleksandrovna (38 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): kardiolog
  • Kryazheva Tatyana Konstantinovna (zkušenosti 34 let, nejvyšší kategorie): kardiolog
  • Libov Igor Aizikovich (47 let zkušeností): kardiolog
  • Lusheva Alesya Anatolyevna (zkušenosti 14 let): kardiolog
  • Lyakhova Nataliya Leonidovna (praxe 17 let, kandidát na lékařské vědy): kardiolog
  • Maksimova Olga Igorevna (11 let zkušeností): kardiolog
  • Moiseeva Julia Nikolaevna (16 let zkušeností): kardiolog
  • Moshnina Julia Yurievna (27 let zkušeností): kardiolog
  • Naryshkina Ekaterina Aleksandrovna (zkušenosti 16 let, kategorie 2): kardiolog
  • Novikova Ekaterina Andreevna (17 let zkušeností): kardiolog
  • Nusubalieva Eliza Bekbolsunovna (9 let zkušeností): kardiolog
  • Panteleeva Ekaterina Alekseevna (34 let zkušeností): kardiolog
  • Porunova Lyudmila Petrovna (9 let zkušeností): kardiolog
  • Ryzhov Michail Yuryevich (zkušenosti 8 let): kardiolog
  • Sakara Olga Nikolaevna (zkušenosti 21 let, nejvyšší kategorie): kardiolog
  • Tyurina Veronika Viktorovna (11 let zkušeností): kardiolog
  • Tsey Zhanna Shamsudinovna (12 let zkušeností): kardiolog
  • Shustova Anna Petrovna (12 let zkušeností): kardiolog
  • Scherbakova Alena Igorevna (zkušenosti 6 let): kardiolog
  • Volkov Artyom Yurievich (zkušenosti 8 let): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Goncharov Pyotr Nikolaevič (37 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Emelyanov Vasily Viktorovich (23 let zkušeností, kandidát na lékařské vědy): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Zimin Valery Vladimirovich (36 let zkušeností, nejvyšší kategorie): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Igoshin Alexander Sergeevich (10 let zkušeností): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Karabach Yuri Valerievich (15 let zkušeností): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Katkov Alexander Alexandrovich (13 let praxe, kategorie 2, kandidát lékařských věd): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Kuranov Pavel Igorevich (pracovní zkušenosti 6 let): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Levin Alexey Vladimirovich (zkušenosti 15 let, kategorie 2): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Magomadov Yasavi Uvaisovich (zkušenosti 15 let, 1 kategorie): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Mayorov Igor Mikhailovich (32 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Mehtiev Elnar Knyazevich (19 let praxe, 1 kategorie, kandidát lékařských věd): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Rusanov Nikolay Ivanovich (42 let zkušeností, kandidát lékařských věd): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Satinbaev Zamirbek Imatillaevich (zkušenosti 15 let, kategorie 2): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Terekhin Vyacheslav Nikolaevič (27 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Shaginyan Arman Rafikovich (zkušenosti 20 let, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Vorobeva Vera Pavlovna (13 let praxe): klinický farmakolog
  • Eremin Dmitry Alekseevich (25 let zkušeností): klinický farmakolog
  • Kiseleva Irina Anatolyevna (33 let zkušeností): laserový chirurg, chirurg
  • Bashkatova Lyubov Alekseevna: logoped
  • Borzunova Anna Sergeevna (zkušenosti 14 let): logoped
  • Shkurlatova Maria Viktorovna (zkušenost 15 let, nejvyšší kategorie): logoped
  • Akulov Sergey Vladimirovich (27 let zkušeností, nejvyšší kategorie): ENT
  • Aslanova Gunel Magatil-kyzy (zkušenosti 6 let): ENT
  • Biybolaev Rashidhan Magomedsharipovich (9 let zkušeností): ENT
  • Gaydalenok Vladimir Leonidovich (zkušenosti 41 let, nejvyšší kategorie): ENT
  • Gorban Dmitry Georgievich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): ENT
  • Dombrovskaya Julia Nikolaevna (17 let zkušeností): ENT
  • Zavgorodniy Alexander Eduardovich (praxe 26 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): ENT
  • Ivanova Maria Evgenievna (5 let zkušeností): ENT
  • Kandaurova Alevtina Nikolaevna (praxe 34 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): ORL
  • Konstantinov Alexander Evgenievich (praxe 32 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): ENT
  • Kurbanov Farid Firudin (praxe 15 let, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): ENT
  • Lysova Nadezhda Alekseevna (zkušenosti 16 let, 2 kategorie): ENT
  • Maklakov Alexander Pavlovich (zkušenosti 16 let, 1 kategorie): ENT
  • Naumova Alexandra Aleksandrovna (čtyřletá zkušenost): ENT
  • Nikolaev Ruslan Mikhailovich (27 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): ORL specialista
  • Osmanov Rizvan Mursal (zkušenost 35 let, nejvyšší kategorie): ENT
  • Rabadanov Rabadan Gadzhievich (zkušenosti 7 let, 1 kategorie): ENT
  • Studenikin Evgeny Vyacheslavovich (zkušenosti 4 roky): ENT
  • Taova Madina Valerievna (praxe 5 let): ENT
  • Teryanova Elizaveta Maksimovna (11 let zkušeností): ENT
  • Timofievsky Alexey Borisovich (9 let zkušeností): ENT
  • Hon Elena Makarovna: ENT
  • Yakovleva Alexandra Mikhailovna (13 let zkušeností): ORL specialista, audiolog
  • Zharikov Stanislav Borisovich (9 let zkušeností): minimálně invazivní chirurg
  • Ivanov Valery Mikhailovich (6 let zkušeností): minimálně invazivní chirurg
  • Logvinenko Roman Leonidovich (12 let zkušeností, kategorie 2): minimálně invazivní chirurg
  • Salakhov Ruslan Zhangirievich (12 let zkušeností): minimálně invazivní chirurg
  • Frantsevich Alexey Mikhailovich (zkušenosti 14 let, 1 kategorie): minimálně invazivní chirurg
  • Yakhontov Denis Igorevich (13 let praxe, kandidát na lékařské vědy): minimálně invazivní chirurg, chirurg
  • Savin Yuri Petrovich (zkušenost 35 let, nejvyšší kategorie): chiropraktik
  • Ablyakimov Renat Esatovich (zkušenosti 8 let): neurolog
  • Aleksandrova Tatyana Iosifovna (zkušenosti 17 let, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Arefieva Anastasia Pavlovna (čtyřletá zkušenost): neurolog
  • Bagaeva Bella Gerasovna (13 let zkušeností): neurolog
  • Belyaeva Anna Rudolfovna (zkušenost 41 let): neurolog
  • Nedaleko Ekaterina Alekseevna (10 let zkušeností): neurolog
  • Bolotnov Michail Alexandrovič (19 let zkušeností): neurolog
  • Vilenkin Valentin Davidovich (23 let zkušeností): neurolog
  • Gavrilova Svetlana Igorevna (12 let zkušeností): neurolog
  • Gorelova Elena Anatolyevna (36 let zkušeností, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Goryacheva Elena Viktorovna (zkušenost 34 let, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Dudchenko Nadezhda Georgievna: neurolog
  • Evstigneeva Alina Yurievna (9 let zkušeností): neurolog, psychiatr, terapeut
  • Egorova Ekaterina Vadimovna (5 let zkušeností): neurolog
  • Zhirkova Alyona Danilovna (zkušenosti 13 let, kategorie 2): neurolog
  • Zhuravlev Vladimir Stanislavovich (7 let praxe): neurolog
  • Zazulina Irina Nikolaevna (zkušenosti 34 let, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Zimnyakova Olga Sergeevna (zkušenosti 14 let, 2 kategorie): neurolog
  • Zolotareva Larisa Valerevna (zkušenosti 31 let, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Kabisova Madina Khazumarovna (7 let zkušeností): neurolog
  • Kashezhev Alim Gumarovich (7 let zkušeností): neurolog
  • Kashcheev Alexey Vyacheslavovich (22 let zkušeností, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Kayaev Mahmud Shamilovich (11 let zkušeností): neurolog
  • Krupenina Elena Aleksandrovna (zkušenosti 4 roky, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Kudrina Nora Aleksandrovna (zkušenosti 15 let, kategorie 2): neurolog
  • Levin Oleg Semenovich (34 let zkušeností, MD): neurolog
  • Legenko Marina Sergeevna (5 let zkušeností): neurolog
  • Loskutnikov Mark Alekseevich (27 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): neurolog
  • Lyubimova Anna Petrovna (38 let zkušeností, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Lyashenko Elena Aleksandrovna (11 let zkušeností): neurolog
  • Maltseva Margarita Andreevna (zkušenosti 10 let, kategorie 2): neurolog
  • Markova Nadezhda Vladimirovna (zkušenost 6 let): neurolog
  • Mironova Ekaterina Alekseevna (10 let zkušeností): neurolog
  • Murtazalieva Dzhavgarat Magomedovna (10 let zkušeností): neurolog
  • Orekhova Olga Aleksandrovna (12 let zkušeností): neurolog
  • Pivl Pavel Stepanovich (32letá zkušenost, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Panova Ksenia Vladimirovna (praxe 6 let): neurolog
  • Podelyakina Alevtina Vladimirovna (7 let zkušeností): neurolog
  • Popova Tatyana Vladimirovna (zkušenost 50 let, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Pryanishnikova Galina Alekseevna (zkušenosti 20 let, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Rumyantseva Irina Yurievna (11 let zkušeností): neurolog
  • Sinkin Mikhail Vladimirovich (20 let zkušeností, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Skripkina Natalya Aleksandrovna (21 let zkušeností): neurolog
  • Smirnova Irina Mikhailovna (35letá zkušenost, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): neurolog
  • Solonsky Denis Stanislavovich (21 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): neurolog
  • Sotnikov Alexander Sergeevich (39 let zkušeností, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Troshchenkova Julia Sergeevna (7 let praxe): neurolog
  • Fakhretdinov Tagir Alfredovich (zkušenosti 18 let): neurolog
  • Khripkova Maria Valerievna (5 let zkušeností): neurolog
  • Tsyganova Anna Andreevna (čtyřletá zkušenost): neurolog
  • Chebotareva Anna Dmitrievna (15 let zkušeností): neurolog
  • Chebrikova Natalya Petrovna (30 let zkušeností, nejvyšší kategorie): neurolog
  • Chimagomedova Achcha Shakhbulatovna (7 let zkušeností): neurolog
  • Chueva Yana Aleksandrovna (zkušenosti 8 let): neurolog
  • Yakovleva Olga Viktorovna (9 let zkušeností): neurolog
  • Yahyaeva Zumrud Yahyaevna (16 let zkušeností): neurolog
  • Anoshin Vakhtang Yurievich (26 let zkušeností): neurochirurg
  • Bagretsova Inna Nikolaevna (11 let zkušeností): neurochirurg
  • Bzhedugov Mukhamed Anatolyevich (19 let zkušeností): neurochirurg
  • Blokov Michail Yuryevich (25 let zkušeností): neurochirurg
  • Borzunov Alexey Andreevich (zkušenosti 20 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): neurosurgeon
  • Budanov Maxim Mikhailovich (zkušenosti 46 let, nejvyšší kategorie): neurochirurg
  • Vakatov Dmitry Vladimirovich (21 let zkušeností, kategorie 2, kandidát lékařských věd): neurochirurg
  • Gavrilkina Oksana Sergeevna (zkušenosti 19 let, 1 kategorie): neurosurgeon
  • Občan Alexander Vadimovich (34 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): neurochirurg
  • Deshin Maxim Igorevich: neurochirurg
  • Dmitriev Alexey Vyacheslavovich (11 let zkušeností): neurochirurg
  • Dyrda Igor Georgievich (10 let zkušeností): neurochirurg
  • Klishin Denis Nikolaevich (22 let zkušeností, nejvyšší kategorie): neurosurgeon
  • Kravtsova Diana Sergeevna (zkušenosti 22 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): neurochirurg
  • Kuvaldin Konstantin Arkadevich (17 let zkušeností): neurochirurg
  • Kuznetsov Alexey Vitalievich (23 let zkušeností, nejvyšší kategorie): neurosurgeon
  • Kumak Irina Lvovna: neurochirurg
  • Makarevich Denis Aleksandrovich (zkušenosti 21 let, 2 kategorie, kandidát na lékařské vědy): neurosurgeon
  • Mikhailova Elena Vyacheslavovna (21 let zkušeností): neurochirurg
  • Novikov Nikolay Andreevich: neurochirurg
  • Rusinov Alexey Ivanovich (33 let praxe, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): neurosurgeon
  • Sidorenko Vera Vladimirovna (16 let zkušeností): neurochirurg
  • Sorokin Konstantin Valerievich (24 let zkušeností, nejvyšší kategorie): neurochirurg
  • Soshin Yuri Viktorovich (12 let zkušeností, 2 kategorie): neurosurgeon
  • Fedyakov Artyom Grigoryevich (17 let zkušeností): neurochirurg
  • Fumin Ilya Alexandrovich (9 let zkušeností): neurochirurg
  • Tsvetkov Egor Mikhailovich (12 let zkušeností, kategorie 2): neurochirurg
  • Chapandze Georgy Nugzarovich (13 let zkušeností, kandidát na lékařské vědy): neurochirurg
  • Shestakov Andrei Aleksandrovich (25 let zkušeností, nejvyšší kategorie): neurochirurg
  • Anilina Alina Mikhailovna (zkušenosti 15 let, kategorie 2): nefrolog
  • Bek Irina Petrovna (zkušenost 44 let, nejvyšší kategorie): nefrolog
  • Bocharova Olga Aleksandrovna (10 let zkušeností): nefrolog
  • Burlakov Konstantin Aleksandrovich (20 let zkušeností): nefrolog
  • Vinogradova Olga Valentinovna (zkušenost 36 let, nejvyšší kategorie): nefrolog
  • Volodicheva Elena Vladimirovna (délka služby 28 let, nejvyšší kategorie): nefrolog
  • Davydova Irina Vitalievna (13 let zkušeností): nefrologka
  • Dadalyan Nonna Valerievna (7 let praxe): nefrolog
  • Dudko Marina Yuryevna (zkušenosti 22 let, nejvyšší kategorie): nefrolog
  • Zakharova Elena Viktorovna (zkušenost 39 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): nefrolog
  • Zvonova Elena Vladimirovna (praxe 14 let, kandidát na lékařské vědy): nefrolog
  • Koryagin Yuri Viktorovich (43 let zkušeností, nejvyšší kategorie): nefrolog
  • Kotlyarova Galina Vladimirovna (zkušenosti 18 let, 1 kategorie): nefrolog
  • Kuznetsov Stanislav Sergeevich (zkušenosti 8 let): nefrolog
  • Kukanova Tatyana Aleksandrovna (zkušenosti 29 let, nejvyšší kategorie): nefrolog
  • Kutuzova Anna Vladimirovna (15 let zkušeností): nefrologka
  • Lashutin Sergey Vitalievich (40 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): nefrolog
  • Leonova Evgenia Sergeevna (7 let praxe): nefrolog
  • Lokshina Nina Aleksandrovna (délka služby 36 let, nejvyšší kategorie): nefrolog
  • Lukina Ekaterina Evgenievna (12 let zkušeností): nefrolog
  • Lysenko Ksenia Markovna (6 let zkušeností): nefrolog
  • Makarova Tatyana Aleksandrovna (21 let zkušeností, nejvyšší kategorie): nefrolog
  • Markelova Irina Anatolyevna (33 let zkušeností, nejvyšší kategorie): nefrolog
  • Mishchenko Svetlana Aleksandrovna (zkušenosti 22 let, 2 kategorie): nefrolog
  • Moseshvili Edita Grigoryevna (zkušenost 22 let, nejvyšší kategorie): nefrolog
  • Ozieva Khava Maksharipovna (21 let zkušeností): nefrolog
  • Osipova Maria Vladimirovna (zkušenost 39 let, kandidát na lékařské vědy): nefrolog
  • Rubleva Svetlana Yurievna (10 let zkušeností): nefrolog
  • Selin Igor Igorevich (7 let praxe): nefrolog
  • Stamova Nina Vladilenovna (délka služby 28 let, nejvyšší kategorie): nefrolog
  • Tareeva Elena Igorevna (zkušenosti 41 let, nejvyšší kategorie): nefrolog
  • Fedorov Dmitry Viktorovich (zkušenosti 15 let, 1 kategorie): nefrolog
  • Chernysheva Natalya Nikolaevna (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): nefrolog
  • Shutov Evgeny Viktorovich (38 let zkušeností, nejvyšší kategorie, MD): nefrolog
  • Elembaeva Petimat Kharonovna (9 let zkušeností): nefrolog
  • Afonin Sergey Valentinovich (17 let zkušeností): onkolog
  • Boltikova Anna Alexandrovna (praxe 5 let): onkolog
  • Vasiliev Sergey Sergeevich (praxe 5 let): onkolog
  • Gaydamaka Ekaterina Vladimirovna (praxe 16 let, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): onkolog
  • Zubko Elena Alekseevna (zkušenosti 46 let): onkolog
  • Lorie Zoya Viktorovna (13 let zkušeností): onkolog
  • Panova Ekaterina Igorevna (9 let zkušeností): onkolog
  • Pityakina Irina Igorevna (11 let zkušeností): onkolog
  • Semenicheva Natalya Vladimirovna (13 let zkušeností): onkolog
  • Alekseev Dmitry Vladimirovich (praxe 11 let, 1 kategorie): ortoped, traumatolog
  • Blokov Maxim Yurievich (25 let zkušeností): ortoped, traumatolog
  • Bozhanov Vladimir Aleksandrovich (praxe 4 roky): ortoped, traumatolog
  • Valiulov Timur Damirovich (praxe 5 let): ortoped, traumatolog
  • Golovkin Vladimir Nikolaevič (praxe 18 let): ortoped, traumatolog
  • Dering Alexey Alexandrovich (25 let zkušeností, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Donchenko Sergey Viktorovich (24 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): ortoped, traumatolog
  • Zhuchkov Alexander Gennadievich (zkušenosti 20 let, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Zakharova Julia Andreevna (9 let zkušeností): ortoped, traumatolog
  • Ivanov Alexander Alexandrovich (17 let praxe, kategorie 2): ortoped, traumatolog
  • Istomin Denis Dmitrievich (11 let zkušeností): ortoped, traumatolog
  • Kazakhmedov Rustam Mazhrudinovich (zážitek 13 let, 1 kategorie): ortoped, traumatolog
  • Kazinkin Mikhail Andreevich (čtyřletá zkušenost): ortoped, traumatolog
  • Kalinsky Boris Markovich (32letá zkušenost, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Kachurin Sergey Alexandrovich (zkušenosti 14 let, 1 kategorie): dětský ortoped, ortoped, chirurg
  • Kashcheev Anton Andreevich (12 let praxe): ortoped, traumatolog
  • Kashcheev Grigory Andreevich (6 let praxe): ortoped, traumatolog
  • Klimenko Denis Aleksandrovich (praxe 17 let, 2 kategorie, kandidát na lékařské vědy): ortoped, traumatolog
  • Korshev Oleg Borisovich (42 let praxe, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Krestnikov Alexey Nikolaevich (13 let zkušeností): ortoped, traumatolog
  • Kudryashov Roman Yuryevich (17 let praxe, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Kutuzov Anton Sergeevich (praxe 18 let, 1 kategorie): ortoped, traumatolog
  • Lebedev Alexander Fedorovich (zkušenosti 14 let, 1 kategorie): ortoped, traumatolog
  • Matveev Andrey Germanovich (34 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): ortoped, traumatolog
  • Milokostov Kirill Vladimirovich (13 let praxe): ortoped, traumatolog
  • Naimann Andrey Igorevich (praxe 16 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): ortoped, traumatolog
  • Nemnonov Alexander Mikhailovich (10 let zkušeností): ortoped, traumatolog
  • Orlyuk Maria Anatolyevna (zkušenosti 19 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): ortoped, traumatolog
  • Podkosov Oleg Dmitrievich (17 let praxe): ortoped, traumatolog
  • Rigin Nikolay Vladimirovich (zkušenost 8 let): ortoped, traumatolog
  • Rubin Gennady Gennadievich (zkušenosti 14 let, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Samoilov Andrey Nikolaevič (zkušenost 27 let, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Semenov Igor Timofeevich (zkušenost 39 let): ortoped, traumatolog
  • Simonyan Hayk Garnikovich (10 let zkušeností): ortoped, traumatolog
  • Sorokina Galina Leonidovna (zkušenosti 36 let, 1 kategorie): ortoped, traumatolog
  • Sukhareva Anzhela Gennadevna (zkušenosti 10 let, 1 kategorie): ortoped, traumatolog
  • Terentyev Dmitry Igorevich (praxe 17 let, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): ortoped, traumatolog
  • Tsygin Nikolai Alekseevich: ortoped, traumatolog
  • Jazyky Maxim Evgenievich (11 let praxe): ortoped, traumatolog
  • Yakimov Leonid Alekseevich (42 let zkušeností, nejvyšší kategorie, MD): ortoped, traumatolog
  • Yamkova Andrey Dmitrievich (27 let zkušeností, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Aylarova Agunda Kazbekovna (5 let zkušeností): oftalmolog (optometrist)
  • Alipov Dmitry Gennadievich (zkušenosti 8 let): oftalmolog (optometrista)
  • Andrianova Tatyana Konstantinovna (21 let zkušeností, nejvyšší kategorie): oftalmolog (optometrist)
  • Antonova Tatyana Vladimirovna (zkušenost 30 let, nejvyšší kategorie): oftalmolog (optometrista)
  • Arzhevnishvili Theon Dzhemalovna (10 let praxe, kategorie 1): oftalmolog (optometrik)
  • Arzhimatova Gulzhiyan Shevketovna: oftalmolog (optometrista)
  • Arsangiriev Ramzan Germanovich (4 roky praxe): oftalmolog (optometrista)
  • Arkhipova Anna Nikolaevna (11 let zkušeností): oftalmolog (optometrista)
  • Belous Olga Vladimirovna (9 let zkušeností): oftalmolog (optometrista)
  • Biryukov Dmitry Vyacheslavovich (zážitek 28 let, nejvyšší kategorie): oftalmolog (optometrik)
  • Burdenko Irina Georgievna (zkušenosti 39 let, nejvyšší kategorie): oftalmolog (optometrista)
  • Velibekova Olga Sabirovna (7 let praxe): oftalmolog (optometrist)
  • Vetrova Antonina Alekseevna (zkušenost 35 let, nejvyšší kategorie): oftalmolog (optometrik)
  • Voroshilova Natalya Aleksandrovna (zkušenosti 17 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): oftalmolog (optometrista)
  • Goncharova Elena Kirillovna (zkušenosti 38 let, nejvyšší kategorie): oftalmolog (optometrik)
  • Gosteva Natalia Nikolaevna (délka služby 30 let, nejvyšší kategorie): oftalmolog (optometrista)
  • Dedyuev Evgeny Nikolaevich (20 let zkušeností): oftalmolog (optometrista)
  • Dzharimova Svetlana Bislanovna (praxe 4 roky): oftalmolog (optometrista)
  • Zhezheleva Lyubov Vladimirovna (zkušenosti 8 let, kategorie 2): oftalmolog (optometrista)
  • Zhukova Oksana Dmitrievna (13 let zkušeností): oftalmolog (optometrista)
  • Zakharova Diana Aleksandrovna (zkušenosti 4 roky): oftalmolog (optometrista)
  • Ivanitskaya Olga Viktorovna (10 let zkušeností): oftalmolog (optometrista)
  • Ignatiev Sergey Aleksandrovich (zkušenosti 42 let, nejvyšší kategorie): oftalmolog (optometrista)
  • Kuzmin Kirill Anatolyevich (12 let praxe): oftalmolog (optometrista)
  • Magomedov Shamil Alievich (praxe 6 let): oftalmolog (optometrista)
  • Minyaylova Elizaveta Mikhailovna (zkušenosti 19 let, kategorie 2): oftalmolog (optometrista)
  • Nosova Olga Vasilievna (37 let zkušeností, nejvyšší kategorie): oftalmolog (optometrista)
  • Anatoly Sergeyevich Obrubov (12 let zkušeností, 1 kategorie): oftalmolog (optometrista)
  • Osipova Lolita Igorevna (7 let praxe): oftalmolog (optometrista)
  • Osmanova Elvira Rizvanovna (7 let praxe): oftalmolog (optometrista)
  • Pavlova Lyudmila Anatolyevna (zkušenosti 27 let, nejvyšší kategorie): oftalmolog (optometrista)
  • Samokhina Nadezhda Ildarovna (zkušenosti 10 let, 1 kategorie): oftalmolog (optometrista)
  • Falhut Omar - (22 let zkušeností): oftalmolog (optometrista)
  • Yanichkina Olga Nikolaevna (36 let zkušeností, nejvyšší kategorie): oftalmolog (optometrista)
  • Yasinskaya Madina Shamilevna: oftalmolog (optometrista)
  • Lapochkin Andrey Vladimirovich (zkušenosti 16 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): oftalmolog-chirurg
  • Rumyantsev Alexander Dmitrievich (praxe 15 let, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): oftalmolog-chirurg
  • Tsvetkov Sergey Alexandrovich (zkušenosti 31 let, nejvyšší kategorie): oftalmolog-chirurg
  • Klimenko Kapitolina Aleksandrovna (zkušenosti 22 let): proktor, chirurg
  • Plotnikova Julia Vladimirovna (5 let zkušeností): proktorka
  • Ravich Leonid Davydovich (seniorita 30 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): proktolog
  • Romanenko Alexey Nikolaevich (zkušenosti 19 let, 1 kategorie): proctolog
  • Khmilov Leonid Mikhailovich (24 let praxe, kategorie 2, kandidát lékařských věd): proktolog
  • Alekseeva Natalia Sergeevna (zkušenosti 17 let, 1 kategorie): psychiatr
  • Arbuzov Igor Evgenievich (9 let zkušeností): psychiatr
  • Belov Andrei Mikhailovich (12 let zkušeností, 2 kategorie): psychiatr
  • Demidova Olga Vladimirovna (zkušenost 31 let, nejvyšší kategorie): psychiatr
  • Evstigneeva Alina Yurievna (9 let zkušeností): neurolog, psychiatr, terapeut
  • Korshunov Pavel Petrovich (38 let zkušeností): psychiatr
  • Napalkova Ivetta Viktorovna (25 let zkušeností, nejvyšší kategorie): psychiatr
  • Rodionova Marina Valerievna (36 let zkušeností, 1 kategorie): psychiatr
  • Rubel Olga Viktorovna (9 let zkušeností, kategorie 2): psychiatr
  • Udelko Olga Yuryevna (praxe 11 let, kategorie 2): psychiatr
  • Frolov Alexander Ivanovich (33 let zkušeností): psychiatr
  • Shcherbanev Nikita Mikhailovich (7 let zkušeností): psychiatr
  • Yudina Anna Evgenievna (čtyřletá zkušenost): psychiatrka
  • Gushchina Julia Igorevna (13 let zkušeností): psycholog
  • Maksunova Lidia Sergeevna (11 let zkušeností): psycholog
  • Pavlova Dina Dmitrievna (20 let zkušeností): psycholog
  • Subbotina Daria Aleksandrovna (7 let praxe): psycholog
  • Tumanova Ekaterina Vyacheslavovna (10 let zkušeností): psycholog
  • Danishevsky Stanislav Vladimirovich (zkušenost 9 let, 2 kategorie): pulmonolog
  • Lyubchenkova Galina Aleksandrovna (38 let zkušeností, nejvyšší kategorie): pulmonolog
  • Morozova Larisa Viktorovna (43 let zkušeností, nejvyšší kategorie): pulmonolog
  • Pavlova Irina Viktorovna (29 let zkušeností): pulmonolog
  • Tretyakova Lyudmila Nikolaevna (zkušenosti 16 let, kategorie 2): pulmonolog
  • Shvaiko Svetlana Nikolaevna (29 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): pulmonolog, praktický lékař
  • Arefieva Elena Ivanovna (36 let zkušeností): radiologička
  • Batyukova Tatyana Vladimirovna (zkušenost 34 let, nejvyšší kategorie): radiolog
  • Gladysheva Victoria Sergeevna (10 let zkušeností): radiolog
  • Parakhonko Vladimir Nikolaevich (37 let zkušeností, nejvyšší kategorie): radiolog
  • Razumova Elena Leonidovna: radiologička
  • Finogenov Sergey Nikolaevich (42 let zkušeností): radiolog
  • Sotnikova Tatyana Ivanovna (37letá zkušenost, nejvyšší kategorie): revmatolog
  • Arablinsky Alexander Vladimirovich (27 let zkušeností, nejvyšší kategorie, MD): radiolog
  • Arablinsky Andrey Vladimirovich (zkušenost 35 let, nejvyšší kategorie, MD): radiolog
  • Baranova Olga Mikhailovna (zkušenosti 21 let, nejvyšší kategorie): radiolog
  • Bezrukova Olga Aleksandrovna (5 let zkušeností): radiolog
  • Bogomazova Svetlana Ilinichna (zkušenosti 22 let, nejvyšší kategorie): radiolog
  • Borzunova Natalya Nikolaevna (zkušenosti 8 let): radiolog
  • Bulatov Nikolay Nikolaevich (56 let zkušeností, nejvyšší kategorie, MD): radiolog
  • Vasilenko Irina Vladimirovna (zkušenost 34 let, nejvyšší kategorie): radiolog
  • Grigoryeva Ekaterina Borisovna (44 let zkušeností): radiolog
  • Gurova Marina Sergeevna (13 let zkušeností): radiolog
  • Danchenko Irina Anatolyevna: radiolog
  • Drigo Elena Aleksandrovna (11 let zkušeností): radiolog
  • Dubrovina Natalya Vadimovna (čtyřletá zkušenost): radiolog
  • Emelyanov Sergey Anatolyevich (5 let zkušeností): radiolog
  • Ilya Olegovich Zakharovykh (4 roky praxe): radiolog
  • Znatnova Alexandra Sergeevna (čtyřletá zkušenost): radiolog
  • Klizubova Irina Ivanovna (zkušenosti 8 let): radiolog
  • Klimko Sergey Vasilievich (9 let praxe): radiolog
  • Kozlova Julia Andreevna (zkušenosti 18 let): radiolog
  • Kulyaeva Ekaterina Olegovna (9 let zkušeností): radiolog
  • Kupriyanova Lidiya Grigoryevna (58 let zkušeností): radiolog
  • Kurzantseva Olga Olegovna (25 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): radiolog
  • Kuchuk Pavel Valerievich (zkušenost 23 let, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): radiolog
  • Lapchenko Tatyana Nikolaevna (42letá zkušenost, nejvyšší kategorie): radiolog
  • Leonova Irina Valerievna (zkušenosti 16 let): radiolog
  • Lykoshina Elena Evgenievna (62 let zkušeností, kandidát na lékařské vědy): radiolog
  • Magdebura Julia Alexandrovna (zkušenosti 6 let): radiolog
  • Malay Irina Ivanovna (zkušenost 8 let): radiolog
  • Myshkin Konstantin Vladimirovich (zkušenosti 5 let): radiolog
  • Alla Vladimirovna Mykhkikh (zkušenosti 42 let, nejvyšší kategorie): radiolog
  • Nikolskaya Tamara Georgievna (60 let zkušeností, nejvyšší kategorie): radiolog
  • Pogodaeva Olesya Yurievna (16 let zkušeností): radiolog
  • Pomykalova Lyubov Vladimirovna (36 let zkušeností, nejvyšší kategorie): radiolog
  • Rumer Veronika Borisovna: radiolog
  • Rykhletskaya Elena Nikolaevna (40 let zkušeností, nejvyšší kategorie): radiolog
  • Ryabkov Andrey Georgievich (24 let zkušeností, nejvyšší kategorie): radiolog
  • Savina Olga Igorevna (čtyřletá zkušenost): radiologička
  • Sedova Anna Alexandrovna (9 let zkušeností): radiolog
  • Sidorova Julia Vladimirovna (zkušenosti 21 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): radiolog
  • Sinopalnikova Anastasia Aleksandrovna (zkušenosti 8 let): radiolog
  • Smirnova Maria Dmitrievna (5 let zkušeností): radiolog
  • Sotnikov Konstantin Aleksandrovich (zkušenosti 10 let, 1 kategorie): radiolog
  • Suvorova Elena Evgenievna (11 let zkušeností): radiologička
  • Fedenko Julia Pavlovna (12 let zkušeností): radiolog
  • Fomin Vitaliy Nikolaevich (praxe 11 let, kategorie 2): radiolog
  • Khabirova Julia Engelevna (zkušenosti 24 let, 1 kategorie): radiolog
  • Tsurkan Vladimir Andreevich (zkušenosti 16 let, 1 kategorie): radiolog
  • Chistyakova Inessa Vilgelmovna (zkušenosti 31 let): radiolog
  • Chupova Nina Andreevna (praxe 13 let, kandidát na lékařské vědy): radiolog
  • Churayants Vladimir Vladimirovich (zkušenost 44 let, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): radiolog
  • Sheikh Zhanna Vladimirovna (32 let zkušeností, nejvyšší kategorie, MD): radiolog
  • Volkov Artyom Yurievich (zkušenosti 8 let): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Goncharov Pyotr Nikolaevič (37 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Emelyanov Vasily Viktorovich (23 let zkušeností, kandidát na lékařské vědy): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Zimin Valery Vladimirovich (36 let zkušeností, nejvyšší kategorie): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Igoshin Alexander Sergeevich (10 let zkušeností): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Karabach Yuri Valerievich (15 let zkušeností): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Katkov Alexander Alexandrovich (13 let praxe, kategorie 2, kandidát lékařských věd): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Kislov Eduard Evgenievich (zkušenosti 22 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): cévní chirurg
  • Kolkova Anastasia Viktorovna (zkušenost 14 let): cévní chirurg
  • Kuranov Pavel Igorevich (pracovní zkušenosti 6 let): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Levin Alexey Vladimirovich (zkušenosti 15 let, kategorie 2): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Magomadov Yasavi Uvaisovich (zkušenosti 15 let, 1 kategorie): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Mayorov Igor Mikhailovich (32 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Mehtiev Elnar Knyazevich (19 let praxe, 1 kategorie, kandidát lékařských věd): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Rusanov Nikolay Ivanovich (42 let zkušeností, kandidát lékařských věd): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Savitsky Dmitry Vladimirovich (21 let zkušeností): cévní chirurg
  • Satinbaev Zamirbek Imatillaevich (zkušenosti 15 let, kategorie 2): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Terekhin Vyacheslav Nikolaevič (27 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Tokarev Konstantin Yuryevich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): cévní chirurg
  • Fataliev Gadzhi Bulatovich (7 let zkušeností): cévní chirurg
  • Chizh Ekaterina Yuryevna (zkušenosti 15 let, 1 kategorie): cévní chirurg
  • Shaginyan Arman Rafikovich (zkušenosti 20 let, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): srdeční chirurg, cévní chirurg
  • Shubin Andrey Anatolyevich (33 let zkušeností, nejvyšší kategorie, MD): cévní chirurg
  • Aleinikov Andrey Sergeevich (zkušenosti 22 let, nejvyšší kategorie): zubař
  • Kovkin Nikita Mikhailovich (4 roky praxe): zubař
  • Semina Olga Aleksandrovna (10 let zkušeností): zubař
  • Aleinikov Alexander Sergeevich (13 let zkušeností): zubní chirurg
  • Yudin Dmitry Konstantinovich (9 let zkušeností): zubní chirurg, maxilofaciální chirurg
  • Vasilevsky Valery Konstantinovich (49letá zkušenost): soudní znalec
  • Kvasha Tatyana Adolfovna (28letá zkušenost): soudní znalec
  • Kulikova Elena Valerievna (33 let zkušeností): soudní znalec
  • Rozhkova Victoria Petrovna (9 let zkušeností): soudní znalec
  • Chizhov Dmitry Viktorovich (28 let zkušeností, nejvyšší kategorie): lékař
  • Shilin Andrey Vitalievich (36 let zkušeností, nejvyšší kategorie): soudní znalec
  • Yakovleva Alexandra Mikhailovna (13 let zkušeností): ORL specialista, audiolog
  • Abramova Elena Aleksandrovna (13 let zkušeností): terapeutka
  • Avanesova Bela Mikhailovna: terapeutka
  • Akulenko Svetlana Vasilievna (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie): terapeut
  • Alekseev Vladimir Grigorievich (praxe 46 let, nejvyšší kategorie, profesor): terapeut
  • Aleshkovskaya Margarita Ivanovna (zkušenosti 29 let, nejvyšší kategorie): terapeut
  • Andreev Boris Nikolaevich (zkušenosti 22 let, nejvyšší kategorie): terapeut
  • Andreyanova Maria Aleksandrovna (7 let zkušeností): terapeut
  • Anisimova Lyudmila Aleksandrovna (12 let zkušeností): terapeut
  • Arahamia Lia Guramovna (27 let zkušeností): terapeut
  • Bogdanova Julia Sergeevna (zkušenosti 17 let, 1 kategorie): terapeut
  • Bolshakov Stepan Alekseevich (zkušenost 5 let): terapeut
  • Bragina Ksenia Aleksandrovna (4 roky praxe): terapeut
  • Britik Vera Vladimirovna (praxe 14 let, kategorie 2): terapeut
  • Vainberg Maria Alexandrovna (25 let zkušeností): terapeut
  • Volkova Nadezhda Vasilievna (zkušenosti 26 let, kategorie 2): terapeut
  • Vorontsova Lyubov Fedorovna (29 let zkušeností, nejvyšší kategorie): terapeut
  • Gvozdev Vladimir Vladimirovich (zkušenosti 6 let, nejvyšší kategorie): terapeut
  • Generalova Natalya Ivanovna (9 let zkušeností): hematolog, terapeut
  • Granitova Ekaterina Vladimirovna (13 let zkušeností): terapeut
  • Derman Evgeny Aleksandrovich (délka služby 35 let, nejvyšší kategorie): praktický lékař
  • Evstigneeva Alina Yurievna (9 let zkušeností): neurolog, psychiatr, terapeut
  • Eliashevich Michail Vladimirovich (17 let zkušeností): terapeut
  • Ermilova Olga Valerievna (zkušenosti 28 let): terapeutka
  • Ivanova Evgenia Andreevna (zkušenosti 6 let): terapeut
  • Kazimirovich Alena Aleksandrovna (zkušenosti 15 let, kategorie 2): terapeut
  • Kapninskaya Nadezhda Aleksandrovna (9 let zkušeností): terapeut
  • Kitova Nadezhda Aleksandrovna (zkušenosti 15 let, 2 kategorie): terapeut
  • Kogteva Elena Valerievna (5 let praxe): praktická lékařka
  • Koltunova Elvira Rafikovna (9 let zkušeností): terapeut
  • Kondrashov Oleg Viktorovich (30 let praxe, kandidát na lékařské vědy): praktický lékař
  • Kopylova Eleonora Yuryevna: terapeutka
  • Korneev Dmitry Vadimovich (11 let zkušeností): terapeut
  • Korsakova Anna Valerievna (11 let zkušeností): terapeutka
  • Kraeva Natalya Aleksandrovna (7 let praxe, 1 kategorie): praktický lékař
  • Kurkina Maria Vladimirovna (zkušenost 8 let): terapeut
  • Kurmazia Nonna Maksimovna (62 let zkušeností): terapeut
  • Lokinskaya Irina Vladimirovna (zkušenost 18 let, nejvyšší kategorie): terapeut
  • Loshchits Natalia Vyacheslavovna (38 let zkušeností, nejvyšší kategorie): praktický lékař
  • Mayorova Nadezhda Aleksandrovna (15 let zkušeností): terapeut
  • Mistrikova Olga Nikolaevna (zkušenosti 6 let): terapeut
  • Mogilevskaya Elena Vitalievna (zkušenosti 34 let, nejvyšší kategorie): terapeut
  • Morozov Anton Grigoryevich (zkušenosti 18 let, nejvyšší kategorie): terapeut
  • Novikova Ekaterina Sergeevna (11 let zkušeností): terapeut
  • Polyakov Arthur Andrianovich (22 let zkušeností): terapeut
  • Inna Popova (zkušenosti 7 let): terapeut
  • Radchenko Galina Vasilievna (zkušenosti 34 let, nejvyšší kategorie): terapeut
  • Rudakova Irina Viktorovna (32 let zkušeností, nejvyšší kategorie): terapeut
  • Ryabinina Elena Valerievna (5 let zkušeností): terapeutka
  • Semenenko Natalya Aleksandrovna (17 let zkušeností, nejvyšší kategorie): terapeut
  • Simonova Nina Evgenievna (10 let zkušeností): terapeut
  • Smirnova Olga Aleksandrovna (9 let zkušeností): terapeut
  • Soshina Julia Sergeevna (4 roky praxe): terapeut
  • Faskhutdinova Dinara Ildarovna (10 let zkušeností): terapeut
  • Fedorova Natalya Aleksandrovna (11 let praxe): praktická lékařka, endokrinolog
  • Fudin Vasily Aleksandrovich (délka služby 28 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): praktický lékař
  • Khuchinaeva Aida Mukharbievna (12 let zkušeností): terapeut
  • Tsareva Elena Viktorovna (15 let zkušeností): terapeutka
  • Tsareva Olga Yuryevna (zkušenosti 29 let, nejvyšší kategorie): terapeut
  • Shvaiko Svetlana Nikolaevna (29 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): pulmonolog, praktický lékař
  • Shilkina Natalia Dmitrievna (zkušenosti 15 let, nejvyšší kategorie): terapeut
  • Zhestkov Kirill Gennadievich (zkušenost 31 let, profesor): hrudní chirurg
  • Poddubny Valery Vladimirovich (20 let zkušeností): hrudní chirurg
  • Spakhov Vladimir Vyacheslavovich (17 let zkušeností): hrudní chirurg
  • Ulyanov Sergey Aleksandrovich (zkušenost 31 let): hrudní chirurg
  • Khadikov Konstantin Olegovich (23 let zkušeností, kategorie 2): hrudní chirurg
  • Shekhoyan Alexander Sergeevich (zkušenosti 19 let, 1 kategorie): hrudní chirurg
  • Alekseev Dmitry Vladimirovich (praxe 11 let, 1 kategorie): ortoped, traumatolog
  • Blokov Maxim Yurievich (25 let zkušeností): ortoped, traumatolog
  • Bozhanov Vladimir Aleksandrovich (praxe 4 roky): ortoped, traumatolog
  • Valiulov Timur Damirovich (praxe 5 let): ortoped, traumatolog
  • Golovkin Vladimir Nikolaevič (praxe 18 let): ortoped, traumatolog
  • Dering Alexey Alexandrovich (25 let zkušeností, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Donchenko Sergey Viktorovich (24 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): ortoped, traumatolog
  • Zhuchkov Alexander Gennadievich (zkušenosti 20 let, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Zakharova Julia Andreevna (9 let zkušeností): ortoped, traumatolog
  • Ivanov Alexander Alexandrovich (17 let praxe, kategorie 2): ortoped, traumatolog
  • Istomin Denis Dmitrievich (11 let zkušeností): ortoped, traumatolog
  • Kazakhmedov Rustam Mazhrudinovich (zážitek 13 let, 1 kategorie): ortoped, traumatolog
  • Kazinkin Mikhail Andreevich (čtyřletá zkušenost): ortoped, traumatolog
  • Kalinsky Boris Markovich (32letá zkušenost, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Kashcheev Anton Andreevich (12 let praxe): ortoped, traumatolog
  • Kashcheev Grigory Andreevich (6 let praxe): ortoped, traumatolog
  • Klimenko Denis Aleksandrovich (praxe 17 let, 2 kategorie, kandidát na lékařské vědy): ortoped, traumatolog
  • Korshev Oleg Borisovich (42 let praxe, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Krestnikov Alexey Nikolaevich (13 let zkušeností): ortoped, traumatolog
  • Kudryashov Roman Yuryevich (17 let praxe, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Kutuzov Anton Sergeevich (praxe 18 let, 1 kategorie): ortoped, traumatolog
  • Lebedev Alexander Fedorovich (zkušenosti 14 let, 1 kategorie): ortoped, traumatolog
  • Matveev Andrey Germanovich (34 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): ortoped, traumatolog
  • Milokostov Kirill Vladimirovich (13 let praxe): ortoped, traumatolog
  • Naimann Andrey Igorevich (praxe 16 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): ortoped, traumatolog
  • Nemnonov Alexander Mikhailovich (10 let zkušeností): ortoped, traumatolog
  • Orlyuk Maria Anatolyevna (zkušenosti 19 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): ortoped, traumatolog
  • Podkosov Oleg Dmitrievich (17 let praxe): ortoped, traumatolog
  • Rigin Nikolay Vladimirovich (zkušenost 8 let): ortoped, traumatolog
  • Rubin Gennady Gennadievich (zkušenosti 14 let, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Samoilov Andrey Nikolaevič (zkušenost 27 let, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Semenov Igor Timofeevich (zkušenost 39 let): ortoped, traumatolog
  • Simonyan Hayk Garnikovich (10 let zkušeností): ortoped, traumatolog
  • Sorokina Galina Leonidovna (zkušenosti 36 let, 1 kategorie): ortoped, traumatolog
  • Sukhareva Anzhela Gennadevna (zkušenosti 10 let, 1 kategorie): ortoped, traumatolog
  • Terentyev Dmitry Igorevich (praxe 17 let, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): ortoped, traumatolog
  • Tsygin Nikolai Alekseevich: ortoped, traumatolog
  • Jazyky Maxim Evgenievich (11 let praxe): ortoped, traumatolog
  • Yakimov Leonid Alekseevich (42 let zkušeností, nejvyšší kategorie, MD): ortoped, traumatolog
  • Yamkova Andrey Dmitrievich (27 let zkušeností, nejvyšší kategorie): ortoped, traumatolog
  • Vorobeva Elena Nikolaevna (29letá zkušenost, nejvyšší kategorie): transfuziolog
  • Kostin Alexander Igorevich (27 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): transfusiolog
  • Shulga Svetlana Yurievna (praxe 12 let, kategorie 2): transfusiolog
  • Bogdanov Andrey Borisovich: urolog
  • Britik Andrey Valerievich (21 let zkušeností): urolog
  • Veliev Evgeny Ibadovich (32 let zkušeností, nejvyšší kategorie, MD): urolog
  • Vinarova Natalia Andreevna (10 let zkušeností): urolog
  • Vishnevsky Alexey Evgenievich (32 let zkušeností, nejvyšší kategorie, MD): urolog
  • Golubtsova Elena Nikolaevna (zkušenosti 18 let, 1 kategorie): urolog
  • Goncharov Artyom Alekseevich (17 let zkušeností): urolog
  • Davidyants Arsen Albertovich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): urolog
  • Dadashev Elmar Oktaevich (zkušenost 36 let, nejvyšší kategorie, kandidát lékařských věd): urolog
  • Dubrovin Němec Valerievich (33 let zkušeností): urolog
  • Ivkin Evgeny Vladimirovich (12 let zkušeností): urolog
  • Laurent Oleg Borisovich (54 let zkušeností, nejvyšší kategorie): urolog
  • Lukyanov Igor Vyacheslavovich (36 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): urolog
  • Metelev Aleksei Yuryevich (praxe 12 let, kategorie 2): urolog
  • Monakov Dmitry Mikhailovich (zkušenosti 22 let, kandidát na lékařské vědy): urolog
  • Morozov Andrey Dmitrievich (13 let zkušeností): urolog
  • Mulabaev Nozim Satorovich (12 let zkušeností): urolog
  • Mulabaev Sator Kayumovich (32 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): urolog
  • Muslimov Shamkhan Tausovich (praxe 12 let, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): urolog
  • Savelov Pavel Yuryevich (zkušenosti 27 let, nejvyšší kategorie): urolog
  • Savitsky Nikolay Arkadevich (zkušenosti 22 let, nejvyšší kategorie): urolog
  • Seregin Alexander Alexandrovich (zkušenosti 20 let, 1 kategorie): urolog
  • Seregin Alexander Vasilievich (zkušenost 42 let, nejvyšší kategorie, MD): urolog
  • Seregin Igor Vasilievich (praxe 34 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): urolog
  • Simankov Ilya Vladimirovich (zkušenost 8 let): urolog
  • Sinyakova Lyubov Aleksandrovna: urolog
  • Sokolov Alexander Evgenievich (32letá zkušenost, nejvyšší kategorie): androlog, urolog
  • Sokolov Egor Andreevich (praxe 10 let, kandidát na lékařské vědy): urolog
  • Tekeev Magomet Akhmatovich (zkušenosti 13 let, 1 kategorie): urolog
  • Tomilov Andrey Aleksandrovich (praxe 11 let, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): urolog
  • Aces Daniil Yuryevich (23 let zkušeností): urolog
  • Fadeev Alexander Borisovich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie): urolog
  • Fedanov Stanislav Leonidovich (22 let zkušeností): androlog, urolog
  • Filimonov Evgeny Viktorovich (17 let praxe, nejvyšší kategorie): urolog
  • Shustitsky Nikolay Alexandrovich (zkušenosti 22 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): urolog
  • Abasova Karina Vazgenovna (zkušenost 31 let, nejvyšší kategorie): fyzioterapeut
  • Batmazova Olga Aleksandrovna (zkušenosti 41 let, nejvyšší kategorie): fyzioterapeut
  • Galkina Rimma Gaepovna (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie): fyzioterapeut
  • Dementieva Lidiya Mikhailovna (zkušenost 47 let, nejvyšší kategorie): fyzioterapeut
  • Ipatova Galina Borisovna (42 let zkušeností): fyzioterapeut
  • Mirzazyanova Dina Shamilyevna (5 let zkušeností): fyzioterapeut
  • Černov Nikolay Nikolaevič (délka služby 28 let, 2 kategorie): fyzioterapeut
  • Astafyeva Galina Vladimirovna (37 let zkušeností, nejvyšší kategorie): specialista na TB
  • Lazareva Olga Lvovna (32 let zkušeností, nejvyšší kategorie): specialista na TB
  • Lensky Evgeny Viktorovich (praxe 26 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): specialista na TB
  • Vinogradova Marina Vasilievna (40 let zkušeností, nejvyšší kategorie): funkční diagnostik
  • Davydova Olga Nikolaevna (zkušenost 15 let, nejvyšší kategorie): funkční diagnostik
  • Dubrovina Olga Nikolaevna (17 let zkušeností): funkční diagnostik
  • Edigarova Olga Mikhailovna (38 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): funkční diagnostik
  • Ilyina Maria Valerievna (23 let zkušeností, kandidát na lékařské vědy): funkční diagnostik
  • Kezina Anastasia Mikhailovna (13 let zkušeností, 1 kategorie): funkční diagnostik
  • Kuznetsova Larisa Vasilievna (43 let zkušeností, nejvyšší kategorie): funkční diagnostik
  • Lukyanova Alena Anatolyevna (zkušenosti 19 let, nejvyšší kategorie): funkční diagnostik
  • Markelova Elena Aleksandrovna (25 let zkušeností, nejvyšší kategorie): funkční diagnostik
  • Mertsalova Ola Nikolaevna (56 let zkušeností): funkční diagnostik
  • Mukhina Olga Vladimirovna (11 let zkušeností): funkční diagnostik
  • Nemirovskaya Anna Igorevna (zkušenosti 28 let, nejvyšší kategorie): funkční diagnostik
  • Pavlenko Marina Sergeevna (15 let zkušeností, nejvyšší kategorie): funkční diagnostik
  • Sukharev Aleksey Aleksandrovich (15 let zkušeností): funkční diagnostik
  • Schegolev Vladimir Georgievich (praxe 48 let, 1 kategorie): funkční diagnostik
  • Abramov Kirill Andreevich (čtyřletá zkušenost): chirurg
  • Antonov Oleg Nikolaevich (20 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Atakhajaev Sukhrob Ulugbekovich (4 roky praxe): chirurg
  • Babaev Islam Bubakhanovich (24 let zkušeností, 1 kategorie): chirurg
  • Babayan Oganes Zavenovich (7 let praxe): chirurg
  • Barinov Yuri Vladimirovich (zkušenosti 21 let, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Baskakova Natalya Aleksandrovna (zkušenosti 14 let, 2 kategorie): chirurg
  • Boldin Sergey Valentinovich (37 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Bocharnikov Dmitry Stepanovich (16 let zkušeností, kategorie 2): chirurg
  • Valkov Stepan Vladimirovich (zkušenosti 14 let, 1 kategorie): chirurg
  • Vengerov Veniamin Yurievich (6 let zkušeností): chirurg
  • Volkova Nina Ivanovna (44 let zkušeností): chirurg
  • Vorobyov Vladimir Ivanovich (15 let zkušeností, kandidát na lékařské vědy): hematolog, chirurg
  • Voronov Denis Viktorovich (7 let praxe): chirurg
  • Gogitidze Nodar Nodarovich (25 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): chirurg
  • Gogolashvili David Gugushaevich: chirurg
  • Grekov Dmitry Nikolaevich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): chirurg
  • Gugnin Anton Vladimirovich (zkušenosti 8 let): chirurg
  • Gusev Dmitry Sergeevich (zkušenosti 13 let, 2 kategorie): chirurg
  • Gynin Boris Sergeevich (25 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Degtyarev Dmitry Alexandrovich (12 let zkušeností): chirurg
  • Dolidze David Dzhonovich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie, profesor): chirurg, endokrinolog
  • Drozdov Pavel Alekseevich (zkušenosti 9 let, 2 kategorie): chirurg
  • Evsikov Andrei Ivanovich (32 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Erokhin Mikhail Pavlovich (37 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Ershov Pavel Vladimirovich (9 let zkušeností): chirurg
  • Zimina Evgenia Viktorovna (13 let zkušeností): chirurg
  • Inalishvili Levan Nikolaevich (zkušenosti 18 let, 2 kategorie): chirurg
  • Kalakhanova Bella Halitovna (praxe 8 let, kandidát na lékařské vědy): chirurg
  • Karapetyan Igor Removich (40 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Karpov Alexey Andreevich (zkušenosti 10 let, 2 kategorie): chirurg
  • Kachurin Sergey Alexandrovich (zkušenosti 14 let, 1 kategorie): dětský ortoped, ortoped, chirurg
  • Kiselev Vladimir Mikhailovich (20 let praxe, kategorie 2): chirurg
  • Kiseleva Irina Anatolyevna (33 let zkušeností): laserový chirurg, chirurg
  • Klimenko Kapitolina Aleksandrovna (zkušenosti 22 let): proktor, chirurg
  • Kolotilshchikov Andrei Alexandrovich (6 let praxe): chirurg
  • Komissarov Alexey Nikolaevich (36 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Kuzmenko Alexander Alexandrovich (zkušenosti 11 let, 1 kategorie): chirurg
  • Kurdyukov Kirill Sergeevich (zkušenosti 15 let, 2 kategorie): chirurg
  • Kurdyukova Tatyana Vasilievna (40 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Kuchin Victor Viktorovich (seniorita 31 let, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): gastroenterolog, chirurg
  • Lantsynova Aisa Vladimirovna (čtyřletá zkušenost): chirurg
  • Lebedev Sergey Sergeevich (zkušenosti 19 let, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Lebedinsky Ivan Nikolaevich (33 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): chirurg
  • Loginov Konstantin Andreevich (zkušenosti 12 let, 1 kategorie): chirurg
  • Lopareva Irina Viktorovna (36 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Maer Ruslan Yurievich (23 let zkušeností): chirurg
  • Makeev Dmitry Alexandrovich (zkušenosti 20 let, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Minina Marina Gennadievna: chirurg
  • Minchenkov Dmitry Vyacheslavovich (zkušenosti 22 let, 1 kategorie): chirurg
  • Mikhailov Ivan Yurievich (9 let zkušeností): chirurg
  • Nesterenko Igor Viktorovich (35 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Nikitin Vladimir Anatolyevich (23 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Novikov Dmitry Vladimirovich (9 let zkušeností): chirurg
  • Oganyan Armen Robertovich (22 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): chirurg
  • Ostashchenko Vasily Mikhailovich (10 let zkušeností): chirurg
  • Petrova Elena Valerievna (zkušenosti 22 let, 1 kategorie): chirurg
  • Poghosyan Harutyun Mkrtichovich (4 roky praxe): chirurg
  • Polyansky Vasily Leonidovich (25 let zkušeností, 1 kategorie): chirurg
  • Rodimov Sergey Viktorovich (7 let praxe): chirurg
  • Sadovnikov Stanislav Vyacheslavovich (24 let zkušeností, kandidát na lékařské vědy): chirurg
  • Sevostyanov Vladimir Mikhailovich (10 let zkušeností, 1 kategorie): chirurg
  • Sichinava Lasha Tengizievich (zkušenosti 8 let): chirurg
  • Skorobogatov Mikhail Borisovich (zkušenosti 19 let, 1 kategorie): chirurg
  • Smolyaninov Andrey Alexandrovich: chirurg
  • Solomonova Ekaterina Sergeevna (5 let zkušeností): chirurg
  • Sultigov Ahmed Khasmagometovich (zkušenosti 18 let, 1 kategorie): chirurg
  • Tavobilov Mikhail Mikhailovich (22 let praxe, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): chirurg
  • Tenchurina Elmira Anvyarovna (12 let zkušeností): chirurg
  • Khaziev Ruslan Anvarovich (zkušenosti 6 let): chirurg
  • Chechenin Grigory Mikhailovich (28 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Shagdurova Bairma Vladimirovna (21 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Shakirov Halit Abbyasovich (zkušenosti 6 let): chirurg
  • Shikov Dmitry Vladimirovich (praxe 30 let, 1 kategorie, kandidát na lékařské vědy): chirurg
  • Eminov Makhir Ziyadovich (27letá zkušenost, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Yakomaskin Victor Nikolaevich (21 let zkušeností, nejvyšší kategorie, kandidát na lékařské vědy): chirurg
  • Yanyushin Nikolay Mikhailovich (45 let zkušeností, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Yanyushin Nikolay Nikolaevich (3 roky praxe, nejvyšší kategorie): chirurg
  • Yakhontov Denis Igorevich (13 let praxe, kandidát na lékařské vědy): minimálně invazivní chirurg, chirurg
  • Moneyless Denis Sergeevich (20 let zkušeností, kandidát na lékařské vědy): maxilofaciální chirurg
  • Muradkhanov Arthur Amirbekovich (9 let zkušeností): maxilofaciální chirurg
  • Kanevsky Andrey Vladimirovich (zkušenosti 18 let, 1 kategorie): maxillofaciální chirurg
  • Tsiklin Ilya Leonidovich (19 let praxe, kandidát na lékařské vědy): maxilofaciální chirurg
  • Yudin Dmitry Konstantinovich (9 let zkušeností): zubní chirurg, maxilofaciální chirurg
  • Abaeva Dzerassa Lvovna (24 let zkušeností): endokrinolog
  • Ametov Alexander Sergeevich (55 let zkušeností): endokrinolog
  • Aristarkhova Tamara Nikolaevna (41 let zkušeností): endokrinolog
  • Belyaeva Elina Nailevna (4 roky praxe): diabetolog, odborník na výživu, endokrinolog
  • Vorobyeva Nina Valentinovna (44 let zkušeností): endokrinolog
  • Gosnevskaya Irina Vadimovna (10 let zkušeností): endokrinolog
  • Dolidze David Dzhonovich (zkušenosti 26 let, nejvyšší kategorie, profesor): chirurg, endokrinolog
  • Kantemirova Maria Alekseevna (7 let zkušeností): endokrinolog
  • Pashkova Evgenia Yurievna (19 let zkušeností): endokrinolog
  • Fedorova Natalya Aleksandrovna (11 let praxe): praktická lékařka, endokrinolog
  • Vychujanina Nataliya Valerevna (12 let zkušeností, kandidát na lékařské vědy): endoskop
  • Galaeva Elena Valerianovna (42 let zkušeností, nejvyšší kategorie, MD): endoscopist
  • Grachev Alexey Andreevich (zkušenosti 6 let): endoskopista
  • Ivanova Vita Olegovna (praxe 23 let, kandidát na lékařské vědy): endoskop
  • Komissarov Dmitry Yuryevich (12 let zkušeností, 1 kategorie): endoskopista
  • Korzheva Irina Yuryevna (zkušenosti 28 let, nejvyšší kategorie, MD): endoscopist
  • Kormnova Natalya Vladimirovna (13 let zkušeností): endoskop
  • Kuchina Olga Valentinovna (zkušenost 45 let, nejvyšší kategorie): endoskop
  • Nechipay Andrei Mikhailovich (47 let zkušeností): endoskopista
  • Khugaeva Zalina Shalvovna (19 let zkušeností): endoskop
  • Cheminava Nani Revazovna (19 let zkušeností, kandidát na lékařské vědy): endoskop
  • Černov Michail Vladimirovič (25 let zkušeností): endoskopista